ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: داغ=>>دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری دانشگاه آزاد 1391
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان به لطف یکی از مهندسین سایت دفترچه سوالات را برای دانلود در سایت قرار میدهیم.

با تشکر از مهندس alighaffari که دفترچه سوالات دانشگاه آزاد 1391 را به ایمیل سایت فرستادند

دانلود رایگان بوده و درج در سایت های مرتبط فقط با دادن لینک مجاز است

دانلود کنید:

[attachment=8119]
میشه سوال اسکیس طراحی شهری آزاد 91 هم بذارید؟من سرچ کردم پیدا نکردم.ممنون
سوالات اسکیس منتشر نمیشن اما دوستانی ک شرکت کرد میتونن سوال رو بگن چی بوده..
ونجوری که من یادم باشه یک خیابان تو تهران داده بودند فکر کنم در مورد سامان دهیش پرسیده بودن یادمه ما که تو زنجان بودیم سالنی که ما در ان امتحان میدادیم وقتی سوالات اسکیس را دادند ظرف مدت 5 دقیقه سالن خالی شد سوالش راجب به یکی از درسهای طراحی بود که بیشتر بچهاا در ترم اول یا دوم ارشد طراحی شهری در درس کارگاه یک با اون اشنا میشن
میشه کسی همه درسها رو بالا بزنه اما اسکیس رو نده وقبول بشه ؟ 18
سلام چرا پس نمشه دانلودش کرد؟؟مگه رایگان نیست؟؟؟میشه خواهش کنم بفرستید ایمیلم.؟؟malihe.telma@yahoo.com
(۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۰:۲۳ عصر)ملیحه م نوشته است: [ -> ]سلام چرا پس نمشه دانلودش کرد؟؟مگه رایگان نیست؟؟؟میشه خواهش کنم بفرستید ایمیلم.؟؟malihe.telma@yahoo.com
مشکلی در دانلود نیست مجددا تست کنید
(۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۰:۵۹ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۰:۲۳ عصر)ملیحه م نوشته است: [ -> ]سلام چرا پس نمشه دانلودش کرد؟؟مگه رایگان نیست؟؟؟میشه خواهش کنم بفرستید ایمیلم.؟؟malihe.telma@yahoo.com
مشکلی در دانلود نیست مجددا تست کنید

من همچنان موفق نشدم نمیدونم چرا دانلود میکنه اما فایلو باز نمیکنه برام 17 اگه وقتشو دارید بفرستید ایمیلم؟؟؟من فقط تا 90 دارم سوالای ازادو 17