ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: درد و دل های شما کنکوریها عزیز قبل از اعلام نتایج !!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام خدمت همه دوستان گرامی

از دوستان عزیز کنکوری امسال خواهش میکنم که تو این تایپک حرف های ناگفته شون تا قبل از نتایج بگند و هر چی هم دوس دارند بنویسند ...!

ممنون .............!
من از زمانی که کنکور امتحان دادم تا هفته پیش اصن تو فکش نبوده ام اما یهو بعد از امتحان یونی آزاد دلم وا رفت ار اون شب تا حالا همین جوری برام استرس به وجود اومده دی بعضی وقتا اینقد پریشان خاطر میشم خودمو میزنم به کوچه علی چپ :))

ایشالا امسال بهترین نتیجه رو ببینم و همچنین شما دوستان عزیز.....!
نوری جان اخه چی بگیم جز اینکه باید با این کارای سازمان سنجش ، که هر سال اعلام نتایج رو به تاخیر میندازه ، همه ی این استرس ها رو به جون بخریم،
هر کی استرس داره .............> همون قبول میشه با رتبه خیلی خوب 652665
این یه نظریه اثبات شده است 16
(۱۳۹۱-۲-۲۹، ۰۸:۱۶ عصر)urbanplanner نوشته است: [ -> ]نوری جان اخه چی بگیم جز اینکه باید با این کارای سازمان سنجش ، که هر سال اعلام نتایج رو به تاخیر میندازه ، همه ی این استرس ها رو به جون بخریم،

اره ولله اگه نتایج طبق روز معین خود میومدند ما که استرس نداشتیم ....!
به قول یکی از رفقا.بزنید به پاتون .تا وقتی که نتایج اومد حال داشته باشیم بزنیم تو سرمون.
(۱۳۹۱-۲-۲۹، ۰۸:۱۸ عصر)Mahbobe-G نوشته است: [ -> ]هر کی استرس داره .............> همون قبول میشه با رتبه خیلی خوب 652665
این یه نظریه اثبات شده است 16

دوست عزیز امیدوارم این نظریه که گفتی درست از آب درآد چون اینقده استرس دارم که رو هیچ کار دیگه ای تمرکز ندارم، واقعا چی میشه استرسی در کار نبود42
از صمیم قلبم دعا میکنم اونایی که زحمت کشیدن نتیجه ی معلومات و زحماتشونو ببینن63
che bad...........yani man estres nadaram ghabool nemisham
سلام
واقعا اینم شد زندگی همش استرس و نگرانی!!!
آرزو میکنم همه دوستان نتیجه زحماتشون رو به خوبی بگیرند
خدا را شکر تو رشته ای هستیم که همه چیزو میتونیم به هم ربط بدیم ... از دوستان که پایان نامه هنوز کار نکردن تقاضا دارم رو موضوع جایگاه استرس در شهرسازی کار کنند تا به واسطش شاید از استرس بچه ها کم شه ... !!!!!!!!!!! (-:
آخه سوالاتی که مبناش بر شانس و اقبال بود ، استرس داره .... به نظر من هر کی خوش شانس تر از بقیه هس از همین لحظه بهش تبریک میگم ... (-:
بر این مبنا من دعا میکنم که " شانس عالیتون در این هفته متعالی باد"
ای بابا
ای باباااااااااااااااا
بابا چرا غصه
یه چی بگم دیگه غصه نخورید
طبق آماری که هفته پیش خوندم در یکی از خبرگزاری ها و یادم نیست از کجا اومده بود!(حافظه خوب نیست دیگه!!) تعداد بیکاران لیسانس حدود ده برابر بیکاران دیپلم و زیر دیپلمه!!!
حالا هی برید درس بخونید :D (البت فکر کنم این تبلیغاتو باید قبل از کنکور میکردم تا تعداد رقبا کم بشن :S)
صفحه‌ها: 1 2