ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: دانلود مقالات از سایت springer
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام
این تایپک رو برای دانلود مقالات از سایت اسپرینگر دایر کردیم. امیدوارم بتونیم کمکی به دانشجوها مخصوصا در مقطع ارشد کرده باشیم.
1 مقالات درخواستیتون رو فقط از سایت اسپرینگر در اینجا مطرح کنید
2تعدادشون لطفا زیاد نباشه تا کار دوستان دیگرتون هم راه بیفته
3قولی برای زمانش داده نمیشه، ولی سعی میشه که حداکثر تا یک روز مقالتون دانلود بشه
4لطفا برای دانلود پیام خصوصی ندید که پاسخ داده نمیشه
5دوستانی که تمایل به همکاری هستن به بنده پیام خصوصی بدن
6برای دانلود مقاله نام کامل مقاله، نام نویسنده، و لینک دانلود رو حتما قرار بدید، اگه اطلاعات ناقص باشه و یا پیدا نشه بر عهده خودتونه
7سایر سایت هارو هم کم کم اضافه میکنیم. به شرط اعلام همکاری دوستان
8نکته آخر هم اینکه فقط مقاله، کتاب نمیپذیریم!
سایت های دیگه ای هم هستن که میتونید برای دانلود به اونها مراجعه کنید که کم کم ایشالا اعلام میکنیم.
یا علی
مقالات مربوط به انرژی سبز و کاربرد آن در معماری
(۱۳۹۱-۷-۲۴، ۱۱:۳۱ صبح)khordad نوشته است: [ -> ]مقالات مربوط به انرژی سبز و کاربرد آن در معماری

"برای دانلود مقاله نام کامل مقاله، نام نویسنده، و لینک دانلود رو حتما قرار بدید"
(۱۳۹۱-۷-۲۴، ۰۲:۴۳ عصر)Shahrsaz67 نوشته است: [ -> ]Understanding and Preventing Crime and Violence
Findings from the Seattle Social Development ProjectJ. David Hawkins, Brian H. Smith, Karl G. Hill, Rick Kosterman, Richard F. Catalano and Robert D. Abbott
Knowledge Management for the Urban Health Context
M. Chris Gibbons, Rajeev K. Bali and Nilmini Wickramasinghe
ممنون میشم این دو مقاله رو دانلود بفرمایین،
سلام
حتما
فقط به دلیل مشغله کاری پایان هفته ایشالا براتون آپ می کنم
سلام مهندس، هنوز منتظرم که بانجامی مرا کار، مرا از یاد نبردن خواهش است:)
(۱۳۹۱-۷-۲۹، ۰۲:۴۱ عصر)Shahrsaz67 نوشته است: [ -> ]سلام مهندس، هنوز منتظرم که بانجامی مرا کار، مرا از یاد نبردن خواهش است:)

با سلام

جهت دریافت مقالات علمی، از سایت زیر نیز می توانید اقدام نمایید.

(با توجه به اینکه بعضی از کاربران نیاز فوری به مقالات دارند)

http://www.iran-eng.com/forumdisplay.php...B%8C%D9%86
(۱۳۹۱-۷-۳۰، ۰۱:۲۴ صبح)geo نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱-۷-۲۹، ۰۲:۴۱ عصر)Shahrsaz67 نوشته است: [ -> ]سلام مهندس، هنوز منتظرم که بانجامی مرا کار، مرا از یاد نبردن خواهش است:)

با سلام

سلام، مرسی از شما ولی تعصب ما به این سایت اجازه نمیده جای دیگه درخواست کنیم، تعصبه داریم!!1
(۱۳۹۱-۷-۳۰، ۰۵:۱۷ عصر)Shahrsaz67 نوشته است: [ -> ]

با سلام

سلام، مرسی از شما ولی تعصب ما به این سایت اجازه نمیده جای دیگه درخواست کنیم، تعصبه داریم!!1

سلام

خواهش می کنم5

راستش من به کاربران سایت خودم هم همین سایت باشگاه مهندسان ایران راجهت دریافت مقالات علمی پیشنهاد می دهم.

چون با توجه به فعال بودن آدرسی که به آن اشاره کردم، بعضا مشاهده می شود که در کمتر از چند دقیقه مقاله درخواستی شما را برایتان قرار می دهند و یا مقالات دیتابیس هایی که دسترسی به آن ها حتی از طریق بهترین دانشگاه های ایران نیز مقدور نیست، با همکاری دانشجویان خارج از کشور قرار داده می شود.

نداشتن تعصب در مقوله های علمی، می تواند آن را زیباتر نماید...

در هر حال هدف، همکاری در یافتن مقاله مورد نظر ایشان بود.

موفق باشید:heart:
(۱۳۹۱-۸-۱، ۰۲:۰۰ صبح)geo نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱-۷-۳۰، ۰۵:۱۷ عصر)Shahrsaz67 نوشته است: [ -> ]

با سلام

سلام

خواهش می کنم5

راستش من به کاربران سایت خودم هم همین سایت باشگاه مهندسان ایران راجهت دریافت مقالات علمی پیشنهاد می دهم.

چون با توجه به فعال بودن آدرسی که به آن اشاره کردم، بعضا مشاهده می شود که در کمتر از چند دقیقه مقاله درخواستی شما را برایتان قرار می دهند و یا مقالات دیتابیس هایی که دسترسی به آن ها حتی از طریق بهترین دانشگاه های ایران نیز مقدور نیست، با همکاری دانشجویان خارج از کشور قرار داده می شود.

نداشتن تعصب در مقوله های علمی، می تواند آن را زیباتر نماید...

در هر حال هدف، همکاری در یافتن مقاله مورد نظر ایشان بود.

موفق باشید:heart:
باز هم ممنون ازتون، درست میفرمایید در مقولات علمی تعصب راه نداره ولی اینجا روابط فقط علمی نیست، دانشجو مجبور بشه به هرکجا سرک میکشه که امیدواریم تا جایی که میشه همینجا به خواسته ها رسیدگی بشه و اگر نشد آدرسی که دادید قطعا کمک خواهد کرد.مرسی1
صفحه‌ها: 1 2 3