ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: ارشدشهرسازی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
63سلام خسته نباشید.من میخوام امسال کنکورارشد معماری شهرسازی شرکت کنم ولی نه منابشودارم ونه اطلاعاتی از نحوه کنکورش میشه راهنماییم کنید
(۱۳۹۱-۳-۵، ۱۱:۵۴ عصر)mobin nazari نوشته است: [ -> ]63سلام خسته نباشید.من میخوام امسال کنکورارشد معماری شهرسازی شرکت کنم ولی نه منابشودارم ونه اطلاعاتی از نحوه کنکورش میشه راهنماییم کنید

مهندس جان خوب موقعی اومدین الان جمع همه جمع سریعا به شما کمک میرسه نکته اول اینکه شما میخواین ارشد معماری شرکت کنین یا برنامه ریزی شهری یا طراحی شهری یا اینکه کلا میخواین بدونین هر کدوم از اینها چه جورین بعد انتخاب کنید
(۱۳۹۱-۳-۶، ۱۲:۰۱ صبح)farza نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱-۳-۵، ۱۱:۵۴ عصر)mobin nazari نوشته است: [ -> ]63سلام خسته نباشید.من میخوام امسال کنکورارشد معماری شهرسازی شرکت کنم ولی نه منابشودارم ونه اطلاعاتی از نحوه کنکورش میشه راهنماییم کنید

مهندس جان خوب موقعی اومدین الان جمع همه جمع سریعا به شما کمک میرسه نکته اول اینکه شما میخواین ارشد معماری شرکت کنین یا برنامه ریزی شهری یا طراحی شهری یا اینکه کلا میخواین بدونین هر کدوم از اینها چه جورین بعد انتخاب کنید

درود نميدونم چرا كسي جوابمو نميده چرا كسي كمكم نميكنه چند تا سوال پرسيدم همه بي جواب....
سلام دوست عزیز
خوب مشخص کنید میخواید معماری شرکت کنید یا برنامه ریزی شهری یا طراحی شهری؟
سلام
من می خوام ارشد برنامه ریزی شهری شرکت کنم.منابع مطالعاتیش چیا هستن؟
بعدشم میگن اسکیس و تحلیلش خیلی سخته.به نظر شما در توان یه لیسانس معماری هست یا نه؟
ممنون
سلام
خسته نباشین
من دانشجوی ترم 4 شهرسازی هستم
میخواستم از این ترم واسه ارشد طراحی شهری بخونم
اما نمیییدووونم از کجا شرو کنم
چه کتابایی بخونم..کلاس اسکیس برم؟حتما هم باید تهران قبول شم و سراسری....
لطفاراهنمایی کنیین