ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: راهنمایی ارشد برنامه ریزی شهری 1391
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز. ببخشید مزاحمتون شدم. راستش مجبور شدم بهتون پیام بدم و از دوستانم کمک بخوام. امیدوارم تا جایی که میتونید کمک لازم رو بکنید. امیدوارم بتونم جبران کنم.ممنون. راستش خواهر من تو آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی 1391 شرکت کرده و الان که نتیجش اومده رتبش شده 1189 و مجاز شده و الان به راهنمایی شما خیلی نیاز داره، آخه رشتش جغرافیا بوده و سال اولشم هستش اینکه اصلا نمیدونه چکار کنه و آزمون مرحله دوم چیه و از کجا و چطوری باید شروع کنه. حالا خیلی سوال برامون پیش اومده . میخواستم تا هر جا که میتونید به خواهرم کمک کنید جواب همه ی سوالاشو بگیره. حالا من اومدم سوالایی براش پیش اومده رو نوشتم اگه میشه هر کدومو برامون کامل توضیح بدین .ممنون. فایل عکس کارنامه رو هم براتون گذاشتم که با توجه به اون اگه لازم شد توضیح بدید.

آدرس کارنامه :
http://up98.org/upload/server1/02/j/jetq...6jagoo.jpg

سوالات :

1- آزمون عملی و تشریحی چیه و اینکه چی باید بخونیم (کلا منابع خاصی داره اگه هست چین که بریم تهیشون کنیم)(مخصوصا عملیش چی باید انجام بدم) و کی این آزمون برگزار میشه؟ اگه میشه کامل توضیح بدین . از این آزمون هیچی نمیدونیم.
2- الان من باید انتخاب رشته رو انجام بدم یا نه ؟ یا آزمون عملی و تشریحی برگزار که شد انتخاب رشته انجام میشه. یا نه انتخاب رشته رو انجام میدیم و آزمون عملی و تشریحی رو هم امتحان میدیم بعد این رتبه با نمره آزمون عملی و تشریحی جمع میشه و رتبه نهایی به دست میاد؟
3- تو کارنامه زده رتبه گرایش "1 تا 3 ". این یعنی چه . یعنی غیر از کدهای ظرفیت جغرافیا و برنامه ریزی شهری کدهای دیگری رو هم میتونیم بزنیم یا فقط کدهای این قسمت رو باید زد؟ تو کارنامه جلو عنوان "نام امتحانی رشته اول امتحانی" نوشته "مجموعه برنامه ریزی شهری - منطقه ای و مدیریت شهری". منظورم اینه کدهای منطقه ای و مدیریت شهری هم هستش که بزنیم.
4- بعد تو ستون " نتیجه در رشته های غیر از پیام نور و غیر انتفاعی " تو کارنامه زده "مجاز" اما تو ستون " آخرین رتبه مجاز در سهمیه در رشته های پیام نور و غیر انتفاعی " چیزی ننوشته و ستون قبلشم یه علامت سوال گذاشته . این یعنی چه تو کارنامه هم این علامت سوال رو توضیح داده اگه نگاه کنید. اما من که متوجه نشدم چی گفته . اگه میشه به زبون ساده تر و کامل توضیح بدید؟
5- منابع کامل آزمون عملی و تشریحی چیه؟ از کجا شروع کنیم. چی بخونیم. ممنون میشم این قسمت رو کامل برامون توضیح بدین.آخه خیلی نگرانه. بخاطر اینکه هیچی ازش نمیدونیم.ممنون
منتظر جوابتون هستم. موفق باشید.

سلام
نیازی به پیام خصوصی نیست همینجا دوستان جواب میدن
1. سوالات سال گذشته رو حتما مطالعه کنید. تو سایت هست سرچ کنید پیدا میشه. درباره طرح های شهری به احتمال بسیار زیاد سوال بدن از قبیل طرح های آماده سازی و ... . حتما تاپیک http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost رو پیگیری کنید که ایشالا از این هفته فعالیت جدی خودش رو توسط مهندس محبوبه و نوری و سایر عزیزان و رتبه های برتر مرحله اول، پی خواهد گرفت.
2.بله. حتما باید از فردا که دوشنبه هست تا پنجشنبه انتخاب دانشگاه ( و نه انتخاب رشته) رو انجام بدید. وگرنه کجا میخواید قبول بشید!؟
3.منظور گرایش برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریته، به همین سادگی! نیازی به زدن هیچ چیزی نیست، اصلا این گزینه رو فراموش کنید
4.خلاصه اینکه شما حق انتخاب تمامی دانشگاه ها رو دارید. علامت سوالارو هم بیخیال. مهم نیستن. رتبتون با سهمیه حساب کنید که میشه 1177 و تلاش کنید با یه جواب خوب به ازمون مرحله دوم خودتونو در صف قبولی هاببینید. تا اینجا حدود سیصدو تقریبا پنجاه نفر ظرفیت اعلام شده که بعید نیست در مرحله تکمیل ظرفیت بازهم اضافه بشه، بنابر این پیشنهاد میکنیم تمام تلاشتونو برای مرحله دوم بذارید و کلا بیخیال همه افکار غیر مربوط بشید، افکارتونو بذارید برای فردای آزمون مرحله دوم. فقط انتخاب دانشگاه که فردا شروع میشه رو یادتون نره ها!!!
5.هیچ منبع کاملی نداره، با جرات بیان میکنیم که هرجا و هرکس و هرموسسه و هر..! که گفت منابع کامل اینه قطع و یقین بدونید که حرف رایگان !!! به شما تحویل داده :D . اما برای شروع تاپیک های سایت رو یک نگاه بندازید مخصوصا تاپیک های مربطو به ازمون مرحله دوم من جمله تاپیکی که در بالا معرفی کردم. حتما برای شما دوستان غیر مرتبط تلاش میشه تا منابعی رو اعلام کنیم ایشالا تا آخر هفته
امیدواریم تونسته باشیم تا حدی نگرانیتونو رفع کرده باشیم.
فعلا یا علی
سلام. ممنون از اینکه به دوستتون کمک میکنید. بعد یه چیز دیگه تازه یادم اومده.
آیا میتونم کدهای مربوط به پیام نور و غیر انتفاعی رو بزنیم؟
بله
شما همه رو میتونید انتخاب کنید
مشکلی نداره
پاسخ ها به صورت پیام خصوصی برای شما ارسال شد