ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: مشاوره مثبت برای نا امیدها =>حتما بیاین وگرنه مرحله دوم درصدتون میاد پایین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان

پیام پشت پیام

کارم شده پیام خصوصی جواب دادن

پارسال رتبه 1095 مجازی تهران قبول شد(آخرین رتبه مجاز 1256 بود ولی امسال 1579) ولی رتبه حدود 400 دانشگاه تهران هیج جا قبول نشد میدونید چرا؟

چون رتبه 1095 امید داشت ولی رتیه 400 شهرسازی دانشگاه تهران مجازی را انتخاب نکرده بود و بعدا پشیمون شده بود (تاپیکش در سایت هست پیداش کردم میزارم)

حالا میخوام در این تاپیک راههای قبولی را به صورت مشاوره بگم

پس شروع کنید و سوال تکراری نپرسید جواب های سوالات تکراری را جواب نمیدم.

سپاس
به نظرتون تحت هر شرایطی بریم دانشگاه امسالو...یا اینکه بمونیم واسه سال بعد؟؟

یه دانشگاه خوب ارزش یه سال تلف کردن عمر رو داره؟؟
(۱۳۹۱-۳-۷، ۰۵:۵۸ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: [ -> ]به نظرتون تحت هر شرایطی بریم دانشگاه امسالو...یا اینکه بمونیم واسه سال بعد؟؟

یه دانشگاه خوب ارزش یه سال تلف کردن عمر رو داره؟؟

سلام

میتونم رتبه تون و گرایش تون را بدونم تا بهتر راهنمایی کنم و از نظر مالی مشکلی با دانشگاه مجازی ندارید.
از لحاظ مالی نه ولی کلا از لحاظ اعتباری با دانشگاه مجازی مشکل دارم با توجه به غیر مرتبط بودن رشته ام ترجیح میدم کلاس ها حضوری و ترجیحا دانشگاه معتبر باشه .... ولی می خوام ببینم امکانش هست با رتبه بین 600-700 گرایش برنامه ریزی شهری یه دانشگاه خوب رو قبول شد؟
سلام ، خسته نباشید و تشکر از زحماتتون
میشه توضیح بدین که آزمون اسکیس طراحی شهری چطور و چقدر رتبه ها رو جابه جا میکنه؟؟؟
(۱۳۹۱-۳-۷، ۰۸:۰۸ عصر)atoosa.marzban نوشته است: [ -> ]سلام ، خسته نباشید و تشکر از زحماتتون
میشه توضیح بدین که آزمون اسکیس طراحی شهری چطور و چقدر رتبه ها رو جابه جا میکنه؟؟؟

جواب سوالتون مشخصه هم میشه ناامیدانه جواب داد و هم با امید

چون تاپیک مثبت هست امیدوارانه اش را میگم که رتبه حدود 240 شبانه دانشگاه تهران قبول شد. و خیلی میتونه جابجا کنه

اینم یادمون باشه که حداقلی را همه میزنند و تعیین کننده مقداری است که از میانگین بالاتره و هر چه بالاتر تاثیرش بیشتر
سلام
با تشکر از لطفتون و خسته نباشید
در مورد دانشگاه ها سوال داشتم دانشگاه مجازی چطوری (مدرکش، اعتبارش و..)؟؟؟ دانشگاه هایی که آموزش محورن چی ؟؟؟؟ آخه من بازم قصد ادامه تحصیل دارم برای مقاطع بالاتر، راستی شنیدم آموزش محورها برای دکتری خوب نیستن راسته؟؟؟؟
(۱۳۹۱-۳-۷، ۱۱:۲۲ عصر)زهرا برزگر نوشته است: [ -> ]سلام
در مورد دانشگاه ها سوال داشتم دانشگاه مجازی چطوری (مدرکش، اعتبارش و..)؟؟؟ دانشگاه هایی که آموزش محورن چی ؟؟؟؟ آخه من بازم قصد ادامه تحصیل دارم برای مقاطع بالاتر، راستی شنیدم آموزش محورها برای دکتری خوب نیستن راسته؟؟؟؟

این سوال شما را بهتره مهندس orkide_04 جواب بدهند ایشون بیشتر در جریان هستند در صورتی که این ارسال را ندیدند شما میتونید به ایشون پیام دهید و جوابتون را دریافت کنید.
(۱۳۹۱-۳-۷، ۱۱:۲۲ عصر)زهرا برزگر نوشته است: [ -> ]سلام

سلام

ببینید تا جاییکه من شنیدم معتبره و دولتی محسوب میشه و ادامه تحصیل مشکلی نداره

آموزش محور هم پایان نامه نداره ولی سمینار داره و به جای پایان نامه، سمینار جدی گرفته میشه
و در طی تحصیل دانشجو میتونه دوتا یا بیشتر مقاله ISI داشته باشه تا برای دکترا کارش راحت بشه

از یه جهت هم اینکه پایان نامه نداره خوبه که به جای وقت صرف پایان نامه میتونید بیشتر مطالعه کنید و دنبال مطالب بیشتری جهت یادگیری باشید و یا وقتتونو برای ارائه مقاله بذارید

موفق باشید
سلام
از لطفتون ممنون خانم مهندس

دلیل ویرایش: اشتباه در اسم
صفحه‌ها: 1 2