ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: اطلاعیه مهم - ارسال فایلهای ویژه به اعضای فعال در کارگروه
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
همونطور که وعده داده بودیم ، کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی شهری برای اعضایی که فایلهای خودشونو بفرستن ، فایلهای ویژه و مهم رو می فرسته .
تعدادی از اعضای فعال به ایمیل و چیمیل کارگروه فایلاشونو فرستادن ، بزودی لیستی از این عزیزان تهیه خواهد شد . برای مثال کارگروه به این افراد فایل های ویژه رو ارسال کرده است :

zahra-artist

[b]هر چه زودتر مطالب و فایلهای خودتونو برای ما بفرستید ، فایلهای ویژه رو سریعتر دریافت خواهید کرد . وقــــــت طـــلاست .
7منم میخوام عضو شم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟7
بچه ها قضیه ی این ارسال فایل های ویژه چیه؟
اگه فایل نداشتیم اون خلاصه مقاله قبوله؟7
تو رو خدا راهنمایی کنین، من چون رشتم غیرمرتبطه حس می کنم خیلی از ماجرا عقبم42
(۱۳۹۱-۳-۱۵، ۱۱:۱۰ عصر)کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی نوشته است: [ -> ]همونطور که وعده داده بودیم ، کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی شهری برای اعضایی که فایلهای خودشونو بفرستن ، فایلهای ویژه و مهم رو می فرسته .
تعدادی از اعضای فعال به ایمیل و چیمیل کارگروه فایلاشونو فرستادن ، بزودی لیستی از این عزیزان تهیه خواهد شد . برای مثال کارگروه به این افراد فایل های ویژه رو ارسال کرده است :

zahra-artist

[b]هر چه زودتر مطالب و فایلهای خودتونو برای ما بفرستید ، فایلهای ویژه رو سریعتر دریافت خواهید کرد . وقــــــت طـــلاست .

من میخواستم یه سری فایل بفرستم ولی sendنمیشه......
سلام

نقل‌قول: 7منم میخوام عضو شم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟7

دوست عزیز با فرستادن فایل های با ارزش خودتون در زمینه های مورد بحث به ایمیل کارگروه ، می تونید از سایر فایل های با ارزش اون مبحث استفاده کنید

نقل‌قول: چه ها قضیه ی این ارسال فایل های ویژه چیه؟
اگه فایل نداشتیم اون خلاصه مقاله قبوله؟[تصویر:  7.gif]
تو رو خدا راهنمایی کنین، من چون رشتم غیرمرتبطه حس می کنم خیلی از ماجرا عقبم[تصویر:  42.gif]

لطفا کلیک کنید

نقل‌قول: من میخواستم یه سری فایل بفرستم ولی sendنمیشه......

دو آیدی وجود داره ، می تونید فایلتون رو برای یکی دیگه از آیدی ها ارسال کنید تا بتویند از سایر فایل های با ارزش استفاده کنید

planning_second_exam_group@yahoo.com
planning.second.exam.group@chmail.ir