ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: دانلود جزوه آرشیکد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

من آرشیکد ورژن 15 را نصب کردم و الان خیلی نیاز به جزوه این برنامه دارم اگر دارید ممنون میشم در سایت آپلود کنید.تا علاقمندان استفاده کنند.

ممنون
درود

دوستان اگر دارند یا میتونند از سایتهای معتبر دانلود و در ایران شهرساز آپلود کنند کمک کنند.

سایت هم برای تشکر امتیاز خاصی را واریز مینماید تا بتوانند از فایلهای vip استفاده نمایند.
(۱۳۹۱-۳-۱۹، ۰۷:۰۸ عصر)leila نوشته است: [ -> ]سلام

من آرشیکد ورژن 15 را نصب کردم و الان خیلی نیاز به جزوه این برنامه دارم اگر دارید ممنون میشم در سایت آپلود کنید.تا علاقمندان استفاده کنند.

ممنون

(۱۳۹۱-۳-۱۹، ۱۱:۳۷ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]درود

دوستان اگر دارند یا میتونند از سایتهای معتبر دانلود و در ایران شهرساز آپلود کنند کمک کنند.

سایت هم برای تشکر امتیاز خاصی را واریز مینماید تا بتوانند از فایلهای vip استفاده نمایند.

سلام من جزوه آرشيكد رو پيدا نكردم اما يك كتاب PDF پيدا كردم براي آموزش نرم افزار آرشيكد كه البته فعلا 5 فصلشو پيدا كردم كه براتون به ترتيب آپلوش رو ميگذارم.

[attachment=8856]
[attachment=8857]
[attachment=8858]

ايشاا.. تا فردا سعي ميكنم سه تا فايل ديگرشو هم براتون بگذارم.
فصل سه و چهار آپلود و اضافه شد.

[attachment=8896]

[attachment=8897]
اينم از فصل پنجم :

[attachment=8954]
سللم ممنون از لطفی که کردید و این مطلب آموزشی رو گذاشتید.ممنون میشم اگه بقیه فصل هارو هم هگه دارید بزارید.چون بخش مهم این نرم افزار تو بقیه فصل ها هستش.

ممنون از لطفتتون