ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: ادغام مسکن مهر در بافت فرسوده
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
معاون وزیر راه و شهر سازی با بیان اینکه متقاضیان نوسازی بافتهای فرسوده به شرکت عمران و مسکن سازان مراجعه کنند، گفت: متقاضیان نوسازی در بافتهای فرسوده شهری به روش خود مالکی می توانند افراد واجد شرایط مسکن مهر را در مرحله سوم معرفی کنند.

مجید کیان پور با اشاره به اینکه نوسازی بافتهای فرسوده شهری بدون مشارکت مردم معنا و مفهومی نخواهد داشت، اظهار داشت: سازندگان، سرمایه گذاران و ساکنین در بافتهای فرسوده برای جهت دریافت تسهیلات نوسازی به شرکتهای عمران و مسکن سازان استانها مراجعه کنند. وی افزود: متقاضیان نوسازی در بافتهای فرسوده شهری به روش خود مالکی می توانند افراد واجد شرایط مسکن مهر را تا مرحله سوم معرفی کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نوسازی بافتهای فرسوده، اظهارداشت: امسال با موافقت وزیر راه و شهر سازی 100هزار تسهیلات نوسازی از خط اعتباری مسکن مهر به روش خود مالکی برای هر واحد به میزان 200 میلیون ریال پرداخت خواهد شد. وی افزود: نرخ سود تسهیلات در قالب پرداخت خود مالکی به ترتیب 9 درصد، 7 درصد و 4 درصد برای شهر تهران، مراکز استانها و سایر شهرها است.

معاون وزیر راه و شهر سازی از بهره برداری 120 هزار واحد مسکونی در بافتهای فرسوده تا پایان سال خبر داد و گفت: امسال دولت مصصم است در رابطه با نوسازی بافت ها ی فرسوده گام های بلندی را بردارد به همین جهت 100 هزار تسهیلات جدید نوسازی از طریق بانک های عامل ( ملی ، ملت ، صادرات ، تجارت ، سپه و رفاه ) به متقاضیان نوسازی در این مناطق پرداخت خواهد شد.
پس سوال مرحله دوم تا حدودی مشخص شد3بالاخره فهمیدن مسکن مهر رو میشه آورد تو بافت فرسوده...
خوب آقای مهندس 26 من برم بافت فرسوده بخونم کفایت می کنه یا مخلوطی از بافت فرسوده و مسکن مهر بخونم3
(۱۳۹۱-۳-۲۸، ۱۲:۴۲ صبح)FaTyJo0oN نوشته است: [ -> ]mall">خوب آقای مهندس 26 من برم بافت فرسوده بخونم کفایت می کنه یا مخلوطی از بافت فرسوده و مسکن مهر بخونم3
حالا ما یه پیشنهادی دادیم...هرجور خودتون صلاح میدونین،نمیدونم چرا حس میکنم امسال برنامه ریزی مسکن و بافت فرسوده و مسکن مهر سوال میاد26
(۱۳۹۱-۳-۲۸، ۱۲:۴۹ صبح)Shahrsaz67 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱-۳-۲۸، ۱۲:۴۲ صبح)FaTyJo0oN نوشته است: [ -> ]mall">خوب آقای مهندس 26 من برم بافت فرسوده بخونم کفایت می کنه یا مخلوطی از بافت فرسوده و مسکن مهر بخونم3
حالا ما یه پیشنهادی دادیم...هرجور خودتون صلاح میدونین،نمیدونم چرا حس میکنم امسال برنامه ریزی مسکن و بافت فرسوده و مسکن مهر سوال میاد26
من به احساس شما احترام میذارم78
دقیقا منم همین حس رودارم ولی بافت فرسوده رو گمون نکنم....7
(۱۳۹۱-۳-۲۸، ۱۲:۰۸ صبح)Shahrsaz67 نوشته است: [ -> ]پس سوال مرحله دوم تا حدودی مشخص شد3بالاخره فهمیدن مسکن مهر رو میشه آورد تو بافت فرسوده...
آره ولی بافت فرسوده رو فکر نکنم...7
(۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۲:۴۶ عصر)hani joon نوشته است: [ -> ]دقیقا منم همین حس رودارم ولی بافت فرسوده رو گمون نکنم....7
(۱۳۹۱-۳-۲۸، ۱۲:۰۸ صبح)Shahrsaz67 نوشته است: [ -> ]پس سوال مرحله دوم تا حدودی مشخص شد3بالاخره فهمیدن مسکن مهر رو میشه آورد تو بافت فرسوده...

به نظر من اگه بخوان مسکن مهرو بدن به کنکاش می کشن طرحو یعنی مزایا و معایبش رو باید حلاجی کرد....که یکی ار معایبش پرت بودنش از مناطق مسکونیه!! و اگه در محیط های شهری و بافت فرسوده ساخته می شدن با یه تیر چند نشون میزدیم113 و هم نوسازی بافت فرسوده بود و هم نیاز به زیرساخت سازی نداشتیم....استقبال بیشتری هم میشد1
پس احتمالا مسکن مهر و بافت فرسوده رو با هم بدن67
(۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۴:۰۵ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۲:۴۶ عصر)hani joon نوشته است: [ -> ]دقیقا منم همین حس رودارم ولی بافت فرسوده رو گمون نکنم....7

به نظر من اگه بخوان مسکن مهرو بدن به کنکاش می کشن طرحو یعنی مزایا و معایبش رو باید حلاجی کرد....که یکی ار معایبش پرت بودنش از مناطق مسکونیه!! و اگه در محیط های شهری و بافت فرسوده ساخته می شدن با یه تیر چند نشون میزدیم113 و هم نوسازی بافت فرسوده بود و هم نیاز به زیرساخت سازی نداشتیم....استقبال بیشتری هم میشد1
پس احتمالا مسکن مهر و بافت فرسوده رو با هم بدن67
آره در دنیای احتمالات امکان داره اینجور بیاد،بایید دید در دنیای واقعیات چی پیش میاد.