ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: کمک برای هزینه مرحله دوم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام به همه ی دوستان ببخشید میخواستم بدونم که هزینه کل برای شرکت در آزمون مرحله دوم کارشناسی ارشد رشته برنامه ریزی شهری چقدر میشه؟ مگه کلا پنج هزار و نهصد تومان بیشتر نمیشه . یکی از دوستانم میگه پول کارت جدا هستش و پول پروژه هم جدا. میخوام راست میگه یا نه . میگه پول پروژه میشه ۵۹۰۰۰ تومان و پول کارتم هم ۵۹۰۰ تومان. شما بگید برای شرکت در این مرحله کلا چقدر سنجش میگیره.ممنون
میخوام اینایی که این برای این آزمون کارت گرفتن اگه لطف کنن دقیقا بگن چقدر هزینه کردن. فکر نکنم ۵۹۰۰۰ تومان باشه. الان هم برای خرید کارت فقط ۵۹۰۰ تومانی هستش. درسته؟ آیا هزینه ای دیگری هستش که من نمیبینم؟
میخوام اینایی که این برای این آزمون کارت گرفتن اگه لطف کنن دقیقا بگن چقدر هزینه کردن. فکر نکنم ۵۹۰۰۰ تومان باشه. الان هم برای خرید کارت فقط ۵۹۰۰ تومانی هستش. درسته؟ آیا هزینه ای دیگری هستش که من نمیبینم؟
(۱۳۹۱-۴-۲۰، ۰۷:۰۸ عصر)nila18 نوشته است: [ -> ]سلام به همه ی دوستان ببخشید میخواستم بدونم که هزینه کل برای شرکت در آزمون مرحله دوم کارشناسی ارشد رشته برنامه ریزی شهری چقدر میشه؟ مگه کلا پنج هزار و نهصد تومان بیشتر نمیشه . یکی از دوستانم میگه پول کارت جدا هستش و پول پروژه هم جدا. میخوام راست میگه یا نه . میگه پول پروژه میشه ۵۹۰۰۰ تومان و پول کارتم هم ۵۹۰۰ تومان. شما بگید برای شرکت در این مرحله کلا چقدر سنجش میگیره.ممنون

همون 5900 تومان نه چیزه دیگه