ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: ***مسابقه*** طراحی هدر ایران شهرساز در ماه رمضان؛"شهر و رمضان"
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با توجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان تصمیم بر تهیه هدر جدید برای این ماه شد تا تنوعی هم بشه

و فعالان هم بتونن در مسابقه شرکت کنند و جایزه دریافت کنند

اما با توجه به تخصصی بودن سایت ایرانش شهرساز، هدر باید شامل موضوعی مرتبط با مسایل شهر و شهرسازی و معماری باشه

موضوع: شهر و رمضان

شامل مفاهیمی از قیبل روزه، افطار، سحر، شب قدر، شهادت حضرت علی(ع)، چهره شهر در این ماه، جلوه های بصری ماه رمضان با تغییر در شهر و بناها،کمک به نیازمندان، و ... هر موضوعی که به نحوی هر دو مفهوم رمضان و شهرسازی یا معماری را در بر داشته باشه

میتونه گویای پیشنهادات یا مشکلات شهر و شهرسازی یا معماری در این حیطه باشه

لوگوی برتر توسط رای کاربران برای یک ماه رمضان انتخاب میشه و به کاربر طراح، جایزه
عضویت ویژه ایران شهرساز از طرف مدیریت سایت اهدا خواهد شد.

تا 29 تیر ماه زمان دارید و تا اولین سحر ماه مبارک رمضان هم رای گیری انجام میشود و هدر برتر انتخاب خواهد شد.
درود

اولین لوگو را مهندس حامد در سایت آپلود کردند

لینک ارسال:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...0#pid30760
با تشکر از مهندس ahmad.s؛ بقیه دوستان هم شرکت کنند
هدر ماه رمضان
دوستان و مهندسین گرامی

زمان رو به اتمام است...
هدر سایت برای ماه مبارک رمضان
(۱۳۹۱-۴-۲۱، ۰۷:۰۶ عصر)orkideh_04 نوشته است: [ -> ]با توجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان تصمیم بر تهیه هدر جدید برای این ماه شد تا تنوعی هم بشه

و فعالان هم بتونن در مسابقه شرکت کنند و جایزه دریافت کنند

اما با توجه به تخصصی بودن سایت ایرانش شهرساز، هدر باید شامل موضوعی مرتبط با مسایل شهر و شهرسازی و معماری باشه

موضوع: شهر و رمضان

شامل مفاهیمی از قیبل روزه، افطار، سحر، شب قدر، شهادت حضرت علی(ع)، چهره شهر در این ماه، جلوه های بصری ماه رمضان با تغییر در شهر و بناها،کمک به نیازمندان، و ... هر موضوعی که به نحوی هر دو مفهوم رمضان و شهرسازی یا معماری را در بر داشته باشه

میتونه گویای پیشنهادات یا مشکلات شهر و شهرسازی یا معماری در این حیطه باشه

لوگوی برتر توسط رای کاربران برای یک ماه رمضان انتخاب میشه و به کاربر طراح، جایزه
عضویت ویژه ایران شهرساز از طرف مدیریت سایت اهدا خواهد شد.

تا 29 تیر ماه زمان دارید و تا اولین سحر ماه مبارک رمضان هم رای گیری انجام میشود و هدر برتر انتخاب خواهد شد.

من دو دفعه فایلی رو ارسال کردم، ولی خبری ازش نیست ظاهرا! ساختار و قالب سایت اصلا خوانا نیست.
به ایمیل انجمن ارسال می کنم...
هدر سایت برای ماه مبارک رمضان

نظر سنجی به علت مسایلی که برای من پیش اومد به تاخیر افتاد و معذرت میخوام

نظر سنجی را کمی به عقب می اندازیم

موفق باشید
سلام برای دادن رای خود به تاپیک زیر بروید.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...6#pid31266