ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: موضوع پایان نامه (مقطع کارشناسی شهرسازی)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
من کارشناسی شهرسازی میخونم.دنبال یه موضوع خوب و به روز واسه پایان نامم میگردم که ترجیحا به سمت طراحی شهری گرایش داشته باشه
اگه میشه چند تا موضوع معرفی کنید که بتونم انتخاب کنم

خیلی ممنون و موفق باشید
سلام
مهندس مینای عزیز
من وقتیکه میخاستم موضوع انتخاب کنم یکی از اساتید بزرگوارم اینگونه راهنماییم کردند
ایشون فرمودند برو و مقالات مجلات گوناگون به خصوص هنرهای زیبا رو بررسی کن از عناوین مقالات کمک بگیر برای انتخاب موضوع

3البته ناگفته نماند که بنده موضوع ام رو 2 تا از اساتید بزرگوارم ( که یکیشون کسی بود که همین راهنمایی رو کرده بودند) بهم معرفی کردند و بنده هم از همین جا کمال تشکر رو از این 2 بزرگوار دارم به خاطر راهنمایی های کارساز و سازنده ای که نسبت به بنده برای پایان نامه ام داشته اند [تصویر:  rose.gif]
(۱۳۹۱-۵-۱، ۱۲:۱۶ عصر)zahra artiiist نوشته است: [ -> ]سلام
مهندس مینای عزیز
من وقتیکه میخاستم موضوع انتخاب کنم یکی از اساتید بزرگوارم اینگونه راهنماییم کردند
ایشون فرمودند برو و مقالات مجلات گوناگون به خصوص هنرهای زیبا رو بررسی کن از عناوین مقالات کمک بگیر برای انتخاب موضوع

3البته ناگفته نماند که بنده موضوع ام رو 2 تا از اساتید بزرگوارم ( که یکیشون کسی بود که همین راهنمایی رو کرده بودند) بهم معرفی کردند و بنده هم از همین جا کمال تشکر رو از این 2 بزرگوار دارم به خاطر راهنمایی های کارساز و سازنده ای که نسبت به بنده برای پایان نامه ام داشته اند [تصویر:  rose.gif]

خیلی خیلی ممنونم عزیزم

فقط یک مطلب
موضوعی انتخاب کنید که بتونید جمعش کنید
خیلی سنگین نباشه
اگه ایده نویی هم دارید میتونید تو مقاله استفاده کنید لزومی نداره که حتما مطلب جدیدی در پایان نامه لیسانس استفاده بشه
سلام به ميناي عزيز
شما ميتونيد راجب بحث هاي كودك و شهر يا سالمندان و معلولان در شهر يا راهكارهاي طراحي شهري در جرم زدايي. طراحي محيطي ورودي شهر كار كني.
البته بازم بستگي به علاقه خودت داره.
اميدوارم تونسته باشم كمكت كنم
slm
zemnan vagtiam mikhay mozo ro entekhab koni aval bebin manbeshu dari ya mituni manaeye morede nizeshu be asani amma na dge assuntar biabi ya na
movafg bashi
سلام من دانشجوی کارشناسی شهرسازی هستم...میخواستم برای موضوع پایان نامه کمکم کنید...
شما موضوعی سراغ ندارید که تازه باشه؟
(۱۳۹۴-۲-۳۰، ۰۵:۵۵ عصر)nasim*** نوشته است: [ -> ]سلام من دانشجوی کارشناسی شهرسازی هستم...میخواستم برای موضوع پایان نامه کمکم کنید...
شما موضوعی سراغ ندارید که تازه باشه؟

هنر همگانی یا public art
soundscape یا منظر صوتی
طراحی شهری پارامتریک
طراحی شهری جنسیتی
ساماندهی کریدورهای اکولوژیک
ﻧﻘﺶ روﺷﻨﺎﻳﻲ ﺷﻬﺮي و ﻃﺮاﺣﻲ ﻧﻮرﭘﺮدازي در اﻣﻨﻴﺖ ﺷﻬر
مناسب سازی فضای شهری برای حضور کودک
تجدید حیات بافت کهن با تاکید بر مولفه هویت
احیای شاخص های محله ای با استفاده از آرام سازی ترافیک
ارزیابی اثرات نوسازی به روش تجمیع از دیدگاه اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی