ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: دومین میتینگ گروهی اعضای ایران شهرساز در کدام شهر باشد نظر دهید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام به همه اعضای ایران شهرساز

در تاریخ 24 آبان 1390 اولین میتینگ گروهی اعضای ایران شهرساز در شهر شیراز برگزار شد و شما میتوانید اطلاعات کاملی را در تاپیک زیر بیابید.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...41#pid8741

اینک دومین میتینگ را با نظر شما و نظر اکثریت برگزار خواهیم کرد و همانند سال قبل به همه شرکت کنندگان هدایایی اهدا خواهد شد.

منتظر نظرات شما هستیم.

زمان آن در آبان ماه 1391 خواهد بود.
جهت اطلاع شما اعضای محترم از رتبه های برتر کنکور1391 هم دعوت میکنیم که شرکت کنند تا تبادل اطلاعات هم صورت گیرد.
سپاس آقای دهقان.این کار خوبیه ام متاسفانه به علت دوری مسیر برای همه امکانش نیست.به نظر من تلاش کنیم که این کار در یه شهر صورت بگیره و برای همه نزدیک باشه.تو این جلسه خیلی کارها میشه کرد.میتونیم در مورد آینده سایت هم هم اندیشی کنیم.به نظر من تهران میتونه گزینه خوبی باشه
(۱۳۹۱-۵-۲، ۰۲:۰۰ عصر)baradaran نوشته است: [ -> ]سپاس آقای دهقان.این کار خوبیه ام متاسفانه به علت دوری مسیر برای همه امکانش نیست.به نظر من تلاش کنیم که این کار در یه شهر صورت بگیره و برای همه نزدیک باشه.تو این جلسه خیلی کارها میشه کرد.میتونیم در مورد آینده سایت هم هم اندیشی کنیم.به نظر من تهران میتونه گزینه خوبی باشه

در یک شهر صورت میگیرد و نظر اکثریت را در نظر میگیریم
بنظر من تهران خوبه
اصفهان چطوره?
سلام
تهران خوبه
سلام خدمت همه ی مهندسها. با تشکر از زحمات مهندس دهقان. به نظر من تهران خوبه , اما نظر جمع مهمه. موفق باشید و سربلند3
منم با تهران موافقم
به نظر منم تهران خوبه...
صفحه‌ها: 1 2 3