ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: ظرفیت مهندسی شهرسازی در دوره روزانه دانشگاههای دولتی(کنکور سراسری91)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دانشگاه ارومیه:45 دانشگاه بجنورد:36 دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین:15
دانشگاه تهران:23 دانشگاه زابل:25 دانشگاه سلمان فارسی کازرون:30(نیمسال دوم)
دانشگاه شیراز:25 دانشگاه فردوسی مشهد:18 دانشگاه کردستان:27
دانشگاه گیلان-رشت:20 دانشگاه مازندران-بابلسر:20 دانشگاه هنر اصفهان:20
دانشگاه هنر تهران:20 دانشگاه یزد:14

جالبه دانشگاهمون پارسال 70 نفر گرفت ولی امسال فقط 36 نفر میگیره ولی باز هم زیاده و بین دانشگاههای دیگه دومه(از نظر تعداد)
یه نکته دیگه اینه که من واقعا نمیدونم این دانشگاه فردوسی ساختمون به اون بزرگیه دانشکده معماری و شهرسازی رو ساخته برای چی؟؟؟؟ارشد نه شهرسازی داره و نه معماری،پارسال روزانه و شبانه شهرسازی 17 نفر گرفت،امسال هم 18تا روزانه میگیره معماری هم 15تا،از یه طرف میگن میخوایم به تحصیلات تکمیلی ظرفیت بدیم از طرف دیگه نه توی تحصیلات تکمیلی رشته دارن!!!ونه به کارشناسی ظرفیت میدن(عجیبه واقعا)

وآخر اینکه پیشاپیش به همه ورودیای امسال رشته شهرسازی تبریک میگم مخصوصا شهرسازای ورودی دانشگاه بجنورد.
جالبه که بگم، شهرسازی دانشگاه بجنورد، جزو شهرسازی های مطرح کل کشوره. واقعاً گروه قوی داره. من که افتخار می کنم لیسانسمو توی دانشگاه بجنورد گرفتم.
آقای محسن به بزرگی ساختمون که نیست که بهش رشته بدن یا ندن ...
با اساتید و هییت علمی3
واقعا به هیئت علمی ربط داره...از دانشجوهاشون بپرسین راضین؟؟؟؟
پارسال که ما وارد دانشگاه بجنورد شديم ،مدير گروه شهرسازي فوق ليسانس داشت و با مدير گروه کلا 2 نفر هيئت علمي داشت،در ضمن ساختمون دانشکده هنر دانشگاهمون هم در حال ساخت بود(حالا واقعا من نميدونم اگه ملاک ساختمونه که ما نداشتيم،اگه هيئت علميه که بازم نداشتيم)
ولي دانشگاه فردوسي که 17 نفر گرفت هم ساختمونشو داشت و هم هيئت علمي
کسي که دانشگاه بجنورد شهرسازي ميخونه مثه فردي ميمونه که توي روستا با حداقل امکانات داره درس ميخونه
اوني هم که دانشگاه فردوسي ميخونه مثه کسي ميمونه که توي شمال تهران با بهترين فضاي آموزشي و بهترين اساتيد درس ميخونه
حالا اگه هر دوتا رتبشون توي ارشد شبيه هم بشه ارزش کدوم بيشتره؟!!!!16
اینا که شما میگید شاید درست باشه
اما برای اینکه به یه دانشگاه اجازه داده بشه که یه درسی را ارایه بده ساختمون مهم نیست 3
البته نه اینکه اصلا مهم نباشه ولی ملاک اصلی نیست
ولي همون دانشگاه تازه تاسيس بجنورد توي همين دو ترم خاطراتي رو برام رقم زده که شايد در طول 4 سال درس خوندن در دانشگاهي مثه فردوسي اتفاق نمي افتاد.
در ضمن اين حق براي دانشجوهاي شهرسازي فردوسي محفوظه که بيان و به صحبتاي من جواب بدن،البته بعيد ميدونم کسي از اونا اينجا باشه!!!
(بالاخره من نفهميدم ملاک اصلي چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!)
حالا چرا شما عصبانی میشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر شما بگین !!!!!
موفق باشین
نه بابا کي عصباني شد
من فقط يه سوال پرسيدم
شما هم موفق باشين113