ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: ***دل من با دل توست***زلزله آذربایجان***
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
این تایپیک برای ابراز همدردی با مردم عزیز و غیور داغ دیده آذربایجان میباشد.از دوستان خواهش دارم که برای کمک رسانی به این عزیزان پیش قدم شویم و کمک های خود را چه نقدی چه مواد غذایی و پوشاک و چه معنوی ارسال کنیم.به هر اندازه که در توانمان هست دریغ نکنیم چون این مردم مصیبت زده الان شدیداً نیازمند هستند.شاید این کار ما تسکینی بر زخم دلشان باشد.
خدایا ارگ را از بم گرفتی،جان را از آذربایجان نگیر
ممنون از تاپیک زیباتون. فقط امیدوارم کمکهایی که می کنیم به دستشون برسه و مثل بم نشه. کاش موسساتی رو پیدا کنیم که صادقانه کار می کنن و مطمئن باشیم کمک هامون به دستشون می رسه
چوخ ممنون دوستوم فقط خودتون اقدام كنيد به بعضييا اعتماد نكنيد براي كمك رساني .امروز 3تا كاميون از قوشاچاي به رهبري آقاي حضرتي براي كمك رفتن.
آذربايجان ساغ اولسون دوشمنلرين قوزو كور اولسون.
اينبار ديگه دوست عزيز نميزاريم جان رو آذربايجان بگيرند.جانيم آذربايجانيم
ساغول برادران داش ما نوكرتيم چوخ بينديم تاپيكيوي113
سلام
سایت ایران شهرساز با زلزله زدگان اظهار همدردی میکند و کوچکترین کاری که از سایت ساخته است تغییر لوگوی سایت که با زدن ctrl+f5 میتونید صفحه را رفرش کنید و مهندسینی که میتونند کمک کنند اعلام کنند یا با شماره 09171388783 تماس بگیرند تا بتوانیم با تهیه اقلام مورد نیاز زلزله زدگان به مناطق زلزله زده برویم.
ممنون مهندس ......یاد یه کتابی افتادم که آقای احمد خلیلی در مورد زلزله بم و سفری که به بم داشته بود نوشته بود(قیمت لبخند بچه های بم )...این کتاب در مورد بچه هایی بود که از زلزله بم جان سالم به در برده بودند ولی با دنیایی پر از نا امیدی و حسرت داشتند روزگار رو سپری می کردند.....پشت جلد این کتاب یه ننقاشی خیلی زیبا از یه دختر ژاپنی بود که من هنوز اون جمله رو فراموش نکردم و یادمه
آویاگی شی اوری دختر بچه نه ساله ژاپنی که تمام اندوخته قلکش را با دنیایی از محبت کودکانه اش به همراه یه نقاشی از ارگ بم برای اظهار همدردی و کمک به کودکان بم فرستاد و زیر نقاشیش نوشت:

اگر مقاوم باشید آینده ای روشن در انتظارتان خواهد بود
از سرزمین دور ژاپن حمایتتان می کنیم

if you are patient, you have a brilliant future.
we will support you from the far a way territory of japan
از حمایت و همدردی شما عزیزان بی نهایت سپاس گزارم.بنده به این منطقه نزدیکترم و قرار است که راهی این منطقه بشم کسانی که قصد حمایت دارن میتونن با شماره 09389724065تماس بگیرن یا اینکه با خود آقای دهقان تماس بگیرن.از همکاری و همدردی آقای دهقان صمیمانه تشکر میکنم.امیدوارم که این عزیزان هرچه زودتر به خانه های خودشون باز گردند که این کار با حمایت ما میتونه سرعت بیشتری بگیره.سپاس