ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: [نظرسنجی برگزاری]برگشت 100% هزینه کلاس های اسکیس طراحی شهری به صورت تضمینی کنکور 1392
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام به تمام اعضای ایران شهرساز در سراسر ایران و جهان

سایت ایران شهرساز بعد از طرحهای موفقی که در گذشته اجرا نمود بعد از نتایج امسال و نتایجی که رتبه های حدود 40 و 50 و 70 در کنکور گرفتند و اسکیس آنها کمتر از 8 درصد بود و اینکه تعدادی از این دوستان در کلاس های اسکیس 450 هزار تومانی شرکت کردند و استاد آنها حتی حاضر نمیشود که از آنها دلجویی کند و یا هزینه هایی را که از آنها گرفته پس دهد ایران شهرساز بر آن شد تا برای سال 1392 کلاسهای اسکیس در سراسر کشور برگزار کند.

استاد این کلاس دانشجوی ارشد طراحی شهری دانشگاه تهران و رتبه 1 رقمی مرحله دوم است که مدرک مهندسی شهرسازی خود را نیز در دانشگاه تهران گرفته است.

مزایای کلاس های تضمینی اسکیس ایران شهرساز در مقایسه با سایر موسسه ها:

1- برگشت 100درصد هزینه در صورتی که داوطلب کمتر از 5 درصد بزند.
2-برگشت 80 درصد هزینه در صورتی که داوطلب بین 5-10 درصد بزند.
3-برگشت 60 درصد هزینه در صورتی که داوطلب بین 15-10 درصد بزند.
4-برگشت 40 درصد هزینه در صورتی که داوطلب بین 20-15 درصد بزند.
5-برگشت 20 درصد هزینه در صورتی که داوطلب بین 25-20درصد بزند.
6-برگشت 10 درصد هزینه در صورتی که داوطلب بین 30-25 درصد بزند.
7- زدن بالای 30 درصد هدف ماست و وقتی محقق شود نیازی به برگشت نیست.

این تاپیک فعلا یک نظرسنجی است و نظرات شما هم میتواند ایده سایت را تغییر دهد و یا کلا این طرح را لغو کند.

درصورتی که عضو فعال ایران شهرساز هستید و در خودتان این توانایی را برای تدریس می بینید لطفا رزومه کاری خود را به ایمیل iranshahrsaz@yahoo.com بفرستید.
ممنون مهندس دهقان از اینکه این قدر نکته سنج و به فکر دوستان کنکوری هستید. اینهم یکی از نقاط قوت بسیار بزرگ این سایت هست که زمینه پیشرفت رو به جلو اون رو فراهم می کنه.
فقط اگر امکان داره برنامه کلاس رو به صورت واضح تر بیان کنید که بشه نظر دقیق تری داد.
این کلاس بنا به فرمایش مهندس samita به دست یابی به ایده هم جانبه کمک می کنه و یا اینکه صرفا به مباحث ارائه می پردازه؟
یعنی با شرکت در این کلاس می شه اسکیس بیشتر از 30% زد؟
(۱۳۹۱-۶-۱۵، ۱۱:۱۱ صبح)shahryar نوشته است: [ -> ]ممنون مهندس دهقان از اینکه این قدر نکته سنج و به فکر دوستان کنکوری هستید. اینهم یکی از نقاط قوت بسیار بزرگ این سایت هست که زمینه پیشرفت رو به جلو اون رو فراهم می کنه.
فقط اگر امکان داره برنامه کلاس رو به صورت واضح تر بیان کنید که بشه نظر دقیق تری داد.
این کلاس بنا به فرمایش مهندس samita به دست یابی به ایده هم جانبه کمک می کنه و یا اینکه صرفا به مباحث ارائه می پردازه؟
یعنی با شرکت در این کلاس می شه اسکیس بیشتر از 30% زد؟

یکی از اهداف این کلاس ها همینه و هدف دیگر هم همین بالای 30 زدن هست اگر دقت کنید تا 30 درصد را ما در لیست بالا نوشته ایم که مبلغ را از 10 تا 100 درصد برمیگردانیم و نصف همه واریزی ها در حساب سایت میمونه و بعد از نتایج به مدرس میدهیم و یا برمیگردانیم.
mamnoon mohandes dehghan az rah e hal e khoobetoon, man khodam emsal choon be ostad dastrasi nadashtam hagh e entekhab ham nadashtam va be ghol e shoma 450000t be ostadi dadam ke faghat sar e class vase ma perspective mikeshid. in baraye daneshjoohaye shahrestani ke be class o ostad dastrasi nadaran forsat e khoobiye. baz ham sepas
سلام.
من لیسانس معماری دارم، می‌خوام امسال ارشد طراحی شهری شرکت کنم،
اما هیچ‌گونه اطلاعاتی از اسکیس طراحی شهری ندارم و نمیدونم چجوریه؟؟
شما تو شهرستان‌ها هم کلاس می‌ذارید؟
سلام
خیلی عالیه؛ولی به شرطی که تو همه شهرستانها باشه
(۱۳۹۱-۶-۱۵، ۰۲:۱۰ عصر)فرشته.ن نوشته است: [ -> ]سلام.
من لیسانس معماری دارم، می‌خوام امسال ارشد طراحی شهری شرکت کنم،
اما هیچ‌گونه اطلاعاتی از اسکیس طراحی شهری ندارم و نمیدونم چجوریه؟؟
شما تو شهرستان‌ها هم کلاس می‌ذارید؟

سلام

اگر دوستان نظرشان مثبت باشد و شرایط هم مهیا حتما در شهرهایی که داوطلبین به 10 نفر برسد برگزار خواهیم کرد.
ممنون مهندس دهقان که به فکر بچه ها هستین

من هم امسال بخاطر اینکه شیراز بودم و خیلی دیر استاد اسکیس پیدا کردم............در نتیجه وقت تمرین زیاد هم نداشتم، قبول نشدم

مهندس دهقان استاد شهرستانها هم مهندس همتی هستن؟؟؟؟؟

چطور میتونن هم زمان همه جا باشن؟؟؟

کلاس اسکیس به نظر من حداقل باید هفته ای 1بار تشکیل بشه تا نتیجه بده...

فکر رفت و آمد مهندس همتی رو کردین؟؟

هزینه هفتگی پروازشون؟؟؟؟؟؟
(۱۳۹۱-۶-۱۷، ۱۱:۲۲ صبح)Arch Mahmoud نوشته است: [ -> ]ممنون مهندس دهقان که به فکر بچه ها هستین

من هم امسال بخاطر اینکه شیراز بودم و خیلی دیر استاد اسکیس پیدا کردم............در نتیجه وقت تمرین زیاد هم نداشتم، قبول نشدم

مهندس دهقان استاد شهرستانها هم مهندس همتی هستن؟؟؟؟؟

چطور میتونن هم زمان همه جا باشن؟؟؟

کلاس اسکیس به نظر من حداقل باید هفته ای 1بار تشکیل بشه تا نتیجه بده...

فکر رفت و آمد مهندس همتی رو کردین؟؟

هزینه هفتگی پروازشون؟؟؟؟؟؟

سلام و تشکر از شما

اول که ما هنوز اسم کسی را نگفتیم و یکی از اساتید مشخص هست ولی مهندس همتی نیستند و هنوز از ایشان درخواست همکاری نکردیم.

استاد اسکیس که همکاری را با ایران شهرساز شروع کرده مهندسی شهرسازی خود را از دانشگاه تهران و امسال هم دانشجوی طراحی شهری دانشگاه تهران هستند و رتبه مرحله دوم نیومده و فردا مشخص میشه و فردا در سایت اعلام مکنیم و مطمئنا رتبه ایشان زیر 10 خواهد بود.

بله فکر پرواز را هم کرده ایم و بلیط رفت و برگشت میگیریم وفعلا نظر سنجی است و اگر دوستان موافق باشند این کار انجام میشود.

خدا را شکر ایران شهرساز(مهندسین عضو آن) هر وقت کاری را شروع کردند موفق بودند.
نمونه:

1- آزمون های آنلاین
2-فصل نامه
3-میزگرد
4-همکاری در برگزاری همایش روز مهندس در سال 90
5 و 6 و ....
با سلام و عرض ادب ،
بله بسیار بسیار عالیه در صورتی که به قول دوستان در تمامی شهرستان ها اجرا بشه چون من به همین دلیل که نمی تونستم برم تهران قید کلاسو زدم امسالم کنکور دارم .
مجددا از زحماتتون ممنون
صفحه‌ها: 1 2 3