ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت 1از 3
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
مهم

سلام شهرساز یا معمار عزیز

این فایل را یکی از کاربرها به دکتر شیعه داده است و ظاهرا دکتر شیعه از این کار ناراضی هستند (طبق گفته این کاربر) پس تا اطلاع ثانوی از همه شما عذرخواهی میکنم و در صورتی که اطلاع پیدا کنم که دکتر شیعه این کار را تایید نمایند دوباره بر روی سایت قرار میدهم .

از استقبال شما تشکر میکنم.

برای اطلاع بیشتر به این آدرس بروید:

سلام به شما شهرساز گرامی
لطفا در صورت دانلود حتما نظرات خود را در همین تاپیک برایم بگذارید تا در صورت داشتن نقص این کار را ادامه ندهم.این کار برای اولین بار در اینترنت ودر سایت ایران شهرساز انجام می شود.
لازم به ذکر است که خلاصه منابع مهم کنکور بصورت خلاصه و کنکور های 1371-1389 بصورت درس به درس نیز آماده است ودر صورت رضایت شما در سایت قرار خواهد گرفت.
امیدوارم بدور از هر گونه حسودی و برای رقابت عادلانه تر اطلاعات و... خود را در اختیار مهندسان همکار خود برای ادامه تحصیل قرار دهیم با تشکر

نظر یادتون نره آخه می خوام بدونم خوبه یا نه؟

قسمت 1 از 3 مدت زمان 16:44 دقیقه سرعت: 48 کیلوبایت برثانیه
[attachment=436]
مطمئنم خیلی به دردمون میخوره به خاطره این ایده جالبتون واقعا دستتون درد نکنه
(۱۳۹۰-۱-۲۷، ۰۶:۲۳ عصر)david0012 نوشته است: [ -> ]
مطمئنم خیلی به دردمون میخوره به خاطره این ایده جالبتون واقعا دستتون درد نکنه

ممنون از شما و حضور شما در سایت

منتظر باشید هنوز اول راهه همه منابع و تمام سوالات کنکور 1370 تا 1390 برنامه ریزی شهری آماده است .

موفق باشی

راستی بعد از 61 بار دانلود اونهم با این حجم شما اولین نفر هستید که نظرتون را نوشتید چرا ما ایرانی ها فقط دانلود می کنیم و میرویم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای کاش زودتر این مطالب داشتم تا امسال میخوندم،خیلی ممنون کارتون عالیه
(۱۳۹۰-۱-۲۷، ۰۸:۱۶ عصر)archi65 نوشته است: [ -> ]ای کاش زودتر این مطالب داشتم تا امسال میخوندم،خیلی ممنون کارتون عالیه

سلام

ممنون از شما

نگران نباش دنیا که به آخر نرسیده ان شاالله همین امسال شما قبول میشوید اگر هم نشد فرصت زیاده

موفق باشید.

راستی بزودی سورپرایز براتون دارم
مهم

سلام شهرساز یا معمار عزیز

این فایل را یکی از کاربرها به دکتر شیعه داده است و ظاهرا دکتر شیعه از این کار ناراضی هستند (طبق گفته این کاربر) پس تا اطلاع ثانوی از همه شما عذرخواهی میکنم و در صورتی که اطلاع پیدا کنم که دکتر شیعه این کار را تایید نمایند دوباره بر روی سایت قرار میدهم .

از استقبال شما تشکر میکنم.
دوست عزيز دورود بر شما
اين فايل موجود نيست؟ چون چيزيز براي دانلود نمي بينم. لطفا مرا راهنمايي كنيد.
با سپاس فراوان
(۱۳۹۰-۴-۲۰، ۰۷:۲۴ عصر)k22 نوشته است: [ -> ]دوست عزيز دورود بر شما
اين فايل موجود نيست؟ چون چيزيز براي دانلود نمي بينم. لطفا مرا راهنمايي كنيد.
با سپاس فراوان

سلام

متاسفانه این فایل را یکی از دوستان به دکتر شیعه داده است و ظاهرا ایشان ناراضی هستند و تا رضایت ایشان لینک دانلود را برداشتم.

موفق باشید
mamnoooooon
علیرضاجان
پس ما کی میتونیم این فایلو داشته باشم؟
صفحه‌ها: 1 2