ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: مشاوره=>روزانه تبریز بهتره یا آزاد تهران مرکز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان

یکی از کاربران تماس گرفته و درخواست مشاوره برای انتخاب داشت لطفا جواب سوال را با اطلاعات کافی دهید.

از نظر مالی مشکل خاصی ندارند.

سوال ایشان:

روزانه دانشگاه تبریز بهتره یا آزاد تهران مرکز؟
خوب دانشگاه سراسری روزانه از هر جهت، هم از نظر علمی، هم از نظر مدرک بر دانشگاه های آزاد سر هستند.
بستگی به اولویت ایشان برای انتخاب هم داره

یکی دانشگاه براش مهمه

یکی اعتبار دانشگاه

یکی مسیر رفت و امد و محل سکونت و خوابگاه و ...

یکی هزینه

یکی علاقمندی به رشته ای خاص

و ......

ایشون از چه نظر پرسیدن؟
منم دقیقا همین مشکل دارم،روزانه قزوین قبول شدم و آزاد تهران مرکز الان کلا دودل شدم کدومو برم؟!!!
(۱۳۹۱-۶-۲۳، ۱۲:۱۳ صبح)nazanin.s نوشته است: [ -> ]منم دقیقا همین مشکل دارم،روزانه قزوین قبول شدم و آزاد تهران مرکز الان کلا دودل شدم کدومو برم؟!!!

تبریک میگم

به نظر من؛
اگه تهران هستید برید قزوین

چون راهی نیست رفت و امدش هم سخت نیست
-
ارشد هم کلاساش کمه

روزانه هم که هست بیخود شهریه نمیدید اعتبارش هم خوبه دانشگاهش هم خوبه

چون روزانه است دیگه شک نکنید البته نظر منه

موفق باشید
(۱۳۹۱-۶-۲۳، ۱۲:۱۳ صبح)nazanin.s نوشته است: [ -> ]منم دقیقا همین مشکل دارم،روزانه قزوین قبول شدم و آزاد تهران مرکز الان کلا دودل شدم کدومو برم؟!!!

اگه ساکن تهران هستید روزانه قزوین رو پیشنهاد میکنم اگه ساکن تهران هم نیستید بازم روزانه قزوین رو پیشنهاد میکنم.در هر صورت به نظر من روزانه بهتر از آزاده..از قزوین تا تهران که راهی نیس....
سلام
مگه تبریز ارشد برنامه ریزی شهری (روزانه )داره؟
(۱۳۹۱-۶-۲۳، ۰۲:۳۱ عصر)سهند نوشته است: [ -> ]سلام
مگه تبریز ارشد برنامه ریزی شهری (روزانه )داره؟

نه نداره فکر میکنم ایشون رشتشون طراحی بوده..
من خودم از دانشگاه آراد انصراف دادم. دانشگاه سراسری مرده اش به دانشگاه آزاد می ارزه چون اولا راه برای ادامه تحصیل بازه مدرکه دانشگاه آزادو دانشگاه سراسری تو دکترا قبول نمی کنه و ورود به دکترا برا آزاد خیلی سخته. مدرک ازاد هم مدرکه درجه دو محسوب میشه. دانشگاه بین الملل قزوین دانشگاه تاپی هستش در ضمن شنیدم سال دیگه دکترای شهرسازیم میاره. در ضمن هر ساله کارشناسی قزوین بهترین نتایجو تو ارشد داشته. اینا همه بالا بودن این دانشگاهو نشون میده. به نظر من بالاتر از دانشگاه هنر اصفهان و هم رده دانشگاه های علامه و شیراز هستش. در ضمن نشریه شهرسازی داره که فک کنم شهرستانای دیگه ندارن (تخصصی شهرسازی منظورمه نه هنر)