ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: پیشنهاد در مورد تعطیلی مطالب سایت به مدت چند روز تا اغاز تکمیل ظرفیت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام اقای دهقان یک پیشنهاد برای سایت ...میدونید که تکمیل ظرفیت امسال خیلی حساسه بعضی ها میان تو سایت و درباره یک چیزهای دیگه مثل چرا نیکزاد به تلویزیون نرفت را مطرح میکنند به نظر من فعلا وقته این جور مباحث نیست از شما خواهش میکنم به مدت چند روز تمام تاپیک های سات غیر فعال شوند وفقط مطلب مربوط به تکمیل ظرفیت را بزارید که همه مجبور باشند در این مورد اظهار نظر کنند و این میتونهئ تو تکمیل ظرفیت خیلی به بچه ها کمک کنه میدونم خواسته زیادی ولی به خاطر بچهها این کاررا بکنید
بچه ها شما هم موافق هستید یا نه
بله منم موافقم
(۱۳۹۱-۶-۲۵، ۱۰:۴۲ عصر)s1s2s3 نوشته است: [ -> ]سلام اقای دهقان یک پیشنهاد برای سایت ...میدونید که تکمیل ظرفیت امسال خیلی حساسه بعضی ها میان تو سایت و درباره یک چیزهای دیگه مثل چرا نیکزاد به تلویزیون نرفت را مطرح میکنند به نظر من فعلا وقته این جور مباحث نیست از شما خواهش میکنم به مدت چند روز تمام تاپیک های سات غیر فعال شوند وفقط مطلب مربوط به تکمیل ظرفیت را بزارید که همه مجبور باشند در این مورد اظهار نظر کنند و این میتونهئ تو تکمیل ظرفیت خیلی به بچه ها کمک کنه میدونم خواسته زیادی ولی به خاطر بچهها این کاررا بکنید

سلام، اول از اظهار لطفتون ممنون چون منظورتون از بعضیا کاملا مشخص بود، دوما من خودم امسال ارشد دادم و منتظر تکمیل ظرفیت هم هستم پس شرایطم با شما مشابه است سوما بنظر من کار اشتباهیه چون این سایت مال همس و تنها مخاطبای اون کسانی که ارشد دادن نیستن پس هیچ دلیلی نداره که بخاطر یه عده که خودمم جزو اونهام سایت تعطیل بشه بنظر من اصلا عقلانی نیس! و اینکه شما میگید همه مجبور شن در مورد اون اظهار نظر کنن!!!68 فک نمیکنم این صحبت درستی باشه چون اینجا هرکسی راجب هرچیزی که اطلاع داره و دوس داره نظر میده نه براساس اجبار!
بعدم گذاشتن اخبار جدید هیچ منافاتی با تکمیل ظرفیت نداره بنظر من باید هرچیزی سرجای خودش باشه تکمیل ظرفیتم همینطور.
اما بازم از پیشنهادتون ممنون تصمیم با مهندس دهقانه هرچی ایشون صلاح میدونن.113
با سلام

منم با نظر مهندس ستاره موافقم

نمی شه به هر دلیلی سایت تعطیل شه. اگه این جور باشه انتخاب رشته سراسری هم مهم هستش.... انتخابات نظام مهندسی هم مهم هستش....اصلا زمان کنکور هم مهم هستش... و خیلی از این جریانات که ممکنه هر ساله پیش بیاد و مهم باشه.......
مهندس شما می تونید تاپیک هایی که در مورد تکمیل ظرفیت هستن رو بالا نگه دارید تا دوستانی که می تونن کمک کنن.

البته ما تابع تصمیم جمع به خصوص مهندس دهقان هستیم. هر چه ایشون بگن ما می پذیریم113
من موافق نیستم
(۱۳۹۱-۶-۲۵، ۱۰:۴۲ عصر)s1s2s3 نوشته است: [ -> ]سلام اقای دهقان یک پیشنهاد برای سایت ...میدونید که تکمیل ظرفیت امسال خیلی حساسه بعضی ها میان تو سایت و درباره یک چیزهای دیگه مثل چرا نیکزاد به تلویزیون نرفت را مطرح میکنند به نظر من فعلا وقته این جور مباحث نیست از شما خواهش میکنم به مدت چند روز تمام تاپیک های سات غیر فعال شوند وفقط مطلب مربوط به تکمیل ظرفیت را بزارید که همه مجبور باشند در این مورد اظهار نظر کنند و این میتونهئ تو تکمیل ظرفیت خیلی به بچه ها کمک کنه میدونم خواسته زیادی ولی به خاطر بچهها این کاررا بکنید

سلام بر شما
خب مخاطبین این سایت همه نوع از افراد مرتبط رو در بر میگیره. شاید کسانی که در این موقع از سال نظر میدن بیشتر از بچه های به قول معروف پشت کنکوری باشن ولی مخاطبین این سایت خیلی گسترده تر از این عده است. میتونید تاپیک های مربوط رو آپ کنید یا اینکه یک انجمن جدا ساخته بشه
ایشالا که قبول بشید
باشه ممنون از نظرتون ولی منظور من هم این نبود که سایت تعطیل بشه منظورم اینه که مطالب بالای سایت کلا به تکمیل ظرفیت اختصاص داده بشه فقط چند روز طول میکشه مگرنه منظور بدی نداشتم دلیل من برای این کار نوع سیستم جدید تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد است ببینید ما میتونیم با این کار کاری بکنیم که همه از رتبه ها باخبر بشن ویک جوری نباشه یک دانشگاه را همه بزنن و دانشگاه دیگری خالی بماند و با ز یک عده قبول نشن دیگه خودتون میدونید منم میدونم امتحان نظام مهندسی و غیره هستش ولی فکر کنم این مهمتر باشه چون روال امتحان نظام مهندسی مشخصه و احتیاجی به گفتگو نداره