ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: نکته قابل توجه : آقای دهقان تو این موقعیت حساس کجاست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
کجایی اقای دهقان عزیز که جواب ایمیل نمیدی
(۱۳۹۱-۶-۲۶، ۱۱:۳۵ عصر)s1s2s3 نوشته است: [ -> ]کجایی اقای دهقان عزیز که جواب ایمیل نمیدی

سلام

مگه من باید 24 ساعت پشت نت باشم که همان لحظه جواب شما را بدهم و این را هم به شما و بقیه میگم که درخواست هایی که باید در سایت مطرح شود نباید بصورت پیام خصوصی بیان کرد شما در مورد تکیمل ظرفیت پرسیده اید که در سایت یا جواب میگیرید یا نه

من هم سعی میکنم با تماس با دوستان یا اینکه دوستان اطلاعات را در اختیار سایت قرار میدهند و در سایت مطرح میکنم.

موفق باشید
enghadr talabkaraneh ba mohandes dehghan sohbat nakonid,
in site be andazeie kafi be gardane hamamoun hagh dareh.dalil nemishe bekhatere inke man stress daram v montazere takmile zarfiat hastam az digaran talab dashte basham,
albate bebakhshid ha!!
man bejaie mohandes dehghan aslan az in lahn khosham naioumad/
بابا ایها الناس من خواستم با اقای دهقان شوخی بکنم چرا همه چی را شما ها جدی میگیرید خواستم فضا عوض شه
(۱۳۹۱-۶-۲۶، ۱۱:۳۵ عصر)s1s2s3 نوشته است: [ -> ]کجایی اقای دهقان عزیز که جواب ایمیل نمیدی

من از شما یه گله ای دارم ، شما خیلی خیلی خیلی استرس داری ، این استرستونو به همه منتقل میکنی و داره تبدیل به وحشت میشه ها 42

باور کنید تکمیل ظرفیت هم زمانی چند روزه داره که تمام سوالاتونو پاسخ میدن هم اعضا و هم مسئولان دانشگاه ها .
پس اینقدر عجله نکنید . آرامشتونو حفظ کنید وگرنه احتمال انتخاب اشتباه زیاد میشه .
زمان انتخاب رشته برای تکمیل ظرفیت اعضایی که وضعیتشون مثل شماست بیشتر به سایت سر میزنند . مهندس دهقان که همیشه و تا جایی که وقت کنند در سایت هستند ایشون هم مشغله های زیادی دارند ولی از کمک کردن به هیچ کسی دریغ نمی کنند .فــــــــــــقـــــــــــــط آرامشتونو حفظ کنید . سوالاتونو جمع کنید و پراکنده نپرسید تا نتیجه خوبی از پرسیدنش بگیرید .