ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: یک خبر مهم در مورد ارشد ازاد و به ضرر شهرستانی به نفع تهرانی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من از مرکز ازمون پرسیدم ایا اگر کسی در مرحله اول دانشگاهی را زده باشد و در ان قبول نشده باشد اگر ان دانشگاه دوباره اعلام ظرفیت کند ایا اواولویت با ان فردی است که در مرحله اول ان شهر را زده است یا بر اسا س نمره کل همه شرکت کنندگان کشور
جواب انها : بر اساس نمره خواهد بود
با این حساب اگه علوم تحقیقات تکمیل ظرفیت نگیره همه اونایی که تو علوم تحقیات هستند جای ما را میگیرند چون نمره هاشون خیلی بالا است بریم برای سال بعد اینم شانس بد ما

سلام تهران مركز تكميل ظرفيت مي گيره؟ چه بومي گزيني اخه؟
(۱۳۹۱-۶-۲۷، ۱۲:۴۹ عصر)s1s2s3 نوشته است: [ -> ]من از مرکز ازمون پرسیدم ایا اگر کسی در مرحله اول دانشگاهی را زده باشد و در ان قبول نشده باشد اگر ان دانشگاه دوباره اعلام ظرفیت کند ایا اواولویت با ان فردی است که در مرحله اول ان شهر را زده است یا بر اسا س نمره کل همه شرکت کنندگان کشور
جواب انها : بر اساس نمره خواهد بود
با این حساب اگه علوم تحقیقات تکمیل ظرفیت نگیره همه اونایی که تو علوم تحقیات هستند جای ما را میگیرند چون نمره هاشون خیلی بالا است بریم برای سال بعد اینم شانس بد ما

نه بابا مگه میشه !! بهت دروغ گفتن !! به راحتی که نمیشه حق کسی خورده بشه . به حرفاشون اعتماد نکن کلا خالی زیاد می بندن 3 منم امروز صبح به هزار زور و زحمت روابط عمومی دانشگاه آزاد زنگ زدم گفتم زمان شروع انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت چه تاریخیه؟گفت پنجشنبه یا جمعه . ظهر اومدم به سایت آزمون سر زدم دیدم نوشته انتخاب رشته مجدد از فردا !!!! 21
به هر حال .....امیدوارم خدا به دادمون برسه و به همون کمک کنه .