ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: نام کاربری و رمز برای 58 شرکت کننده آزمون های آنلاین ارسال شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

نام کاربری و پسورد برای 57 نفر شرکت کننده آزمون های آنلاین ارسال شد و شروع آزمون برنامه ریزی شهری از ساعت 24 امشب تا 24 سی و یکم شهریور می باشد و شروع آزمون طراحی شهری از ساعت 24 سی و یکم شهریور تا 24 دوم مهر می باشد.

در صورتی که هنوز سرفصل و منابع جدید معرفی شده توسط رتبه 1 را دریافت نکرده اید ایمیل خود را به شماره 09171388783 بفرستید.

در صورتی که نام کاربری شما مشکل داشت حتما با شماره 09171388783 تماس بگیرید تا مشکل شما حل شود.

برای همه شما آرزوی موفقیت در این آزمون را داریم و بعد از آزمون رتبه شما در سایت درج میشود.

در صورتی که تمایل ندارید نام شما در سایت درج شود اعلام کنید تا با نامی دیگر(فقط خودتان بدانید)به شماره 09171388783 پیامک بزنید.(این پیام برای همه شرکت کنندگان ارسال شد)

با تشکر تیم مدیریتی آزمون های آنلاین ایران شهرساز

سایت آزمون آنلاین :

http://azmoon.azmoon.us/
سلام

بدلیل اشتراک در مباحث طراحی شهری و برنامه ریزی شهری همه داوطلبین طراحی شهری و برنامه ریزی شهری می توانند در همه آزمون ها شرکت کنند.

این تصمیم بدرخواست یکی از داوطلبین گرفته شد.

با تشکر
اگر کسی وسط آزمون اینترنتش قطع بشه (که این روزها خیلی زیاد شده!)تکلیفش چه میشه مهندس دهقان؟
اتفاقی که برای من افتاد چند ساعت پیش
(۱۳۹۱-۶-۳۱، ۰۱:۳۲ صبح)hamed66 نوشته است: [ -> ]اگر کسی وسط آزمون اینترنتش قطع بشه (که این روزها خیلی زیاد شده!)تکلیفش چه میشه مهندس دهقان؟

سلام شما به هیچ سوالی جواب ندادید و اگر مشکلی پیش آید جواب هایی که داده اید ذخیره میشود و با دریافت نام کاربری جدید ادامه آزمون را خواهید داد.
(۱۳۹۱-۶-۳۱، ۰۱:۳۶ صبح)AliReza نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱-۶-۳۱، ۰۱:۳۲ صبح)hamed66 نوشته است: [ -> ]اگر کسی وسط آزمون اینترنتش قطع بشه (که این روزها خیلی زیاد شده!)تکلیفش چه میشه مهندس دهقان؟

سلام شما به هیچ سوالی جواب ندادید و اگر مشکلی پیش آید جواب هایی که داده اید ذخیره میشود و با دریافت نام کاربری جدید ادامه آزمون را خواهید داد.
بله همین که وارد شدم ارتباطم قطع شد.با تشکر.اگه ارتباطمان قطع بشه باید از شما درخواست نام کاربری جدید کنیم؟
(۱۳۹۱-۶-۳۱، ۰۱:۴۰ صبح)hamed66 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱-۶-۳۱، ۰۱:۳۶ صبح)AliReza نوشته است: [ -> ]

بله همین که وارد شدم ارتباطم قطع شد.با تشکر.اگه ارتباطمان قطع بشه باید از شما درخواست نام کاربری جدید کنیم؟

بله درخواست دهید سریع نام کاربری ساخته میشود.

الان به نام کاربری تان عدد1 را اضافه کنید و با همان پسورد وارد شوید و آزمون دهید.

تا ساعت 24 امشب(قبل از شروع آزمون طراحی شهری)

بعد از آزمون طراحی شهری 2 روز برای برنامه ریزی و 2 روز هم برای طراحی شهری سایت آزمون باز خواهد بود تا داوطلبینی که نتوانستند شرکت کنند آزمون دهند.