ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: یک خبر خوشحال کننده درباره تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد حتما بخوانید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
این سوال من از مرکز ازمون و جواب انه به من است شاید کمک حالتان باشد

[تصویر:  afra_logo.gif] [تصویر:  azad-logo.jpg] سیستم پرسش و پاسخ
مشاهده پاسخ سوال

سوال: سلام این گفته های دکتر ناصر اقبالی است =اقبالی با بیان این نکته که ثبت‌نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد هم‌اکنون در واحدهای دانشگاهی جریان داشته‌ و تا سوم مهر ماه ادامه دارد اعلام کرد وضعیت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت ابتدا در رشته/محل‌های انتخابی در ازمون مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذیرش فرد در رشته/شهر انتخابی اولیه، در رشته/محل‌های انتخابی ده گانه مورد بررسی قرار می‌گیرد. حالا یک راهنمایی منظور ایشان از این جمله اخر اینه مثلا من که در مرحله اول زنجان را زدم و با نفر اخز 9 نفر فاصله داشتم اگر ان دانشگاه 9 نفر انصرافی در ثبت نام اول مهر تا سوم مهر داشته باشد من به جای انها انتخحاب میشوم و دیگر 10 اولویتم بررسی نحخواهد شد
پاسخ: بله./

سوالات متداول ارسال سوال دريافت پاسخ سوال ارسال نظرات سیستم ثبت نام [url=javascript:__doPostBack('ctl00$ucSideBar1$lnkHome','')]صفحه اصلی[/url]
تمام حقوق محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. طراحی و پشتیبانی: شركت افرانت