ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: مهندسین عزیز baradaran ، فانوس ، Sadeghpour ، Elhaha.A و ..... تولدتان مبارک.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[font=tahoma][font=tahoma]با عرض پوزش از مهندسین گرامی[تصویر:  210019_ndsht6wrzwgnpeo4.gif][/font]
[font=tahoma]به دلیل تب و تاب نتایج دانشگاه، تولد دوستان عزیز و ایران شهرسازیمون فراموش شده بود. [/font][font=tahoma]با عرض پوزش از همگی، تولد دوستان عزیز baradaran ، فانوس ، [/font]Sadeghpour
[font=tahoma]invtw ، javadrigi ، karimi ، [font=tahoma]seywan_kurd ،[/font] Paul، sevda-mor ، farza ، hamid javanmard ، Elham.A مبارک.[/font] [/font]

[font=tahoma]
[تصویر:  748420_JC_hurrah.gif][تصویر:  456719_bdayparty.gif][تصویر:  748420_JC_hurrah.gif]
[font=tahoma]

[/font]
[font=tahoma][/font][font=tahoma]
[font=tahoma]الفبا برای سخن گفتن نیست ، برای نوشتن نام توست. اعداد
[/font][/font]
[font=tahoma]
[font=tahoma]پیش از تولد تو به صف ایستاده اند،
[/font][/font]
[font=tahoma]
[font=tahoma]تا راز زاد روز تو را بدانند.
[/font][/font]
[font=tahoma]
[font=tahoma]تولدتان مبارک.
[/font][/font][font=tahoma][font=tahoma]
[/font][/font][font=tahoma][font=tahoma]
[/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma]
[تصویر:  19.gif]
[/font][/font][font=tahoma]
[/font][/font]
مرسی از شما مهندس جان3

منم تولد دوستان رو تبریک میگم با آرزوی موفقیت و شادکامی
ممنون از یاد آوری به موقع مهندس faty joon
منم به تمام دوستان عزیز این روز با شکوه تبریک می گم. و برای یکایک شما عزیزان آرزوی بهترین ها رو دارم.113
وای چقدر جشن تولد.................
مبارک باشه
با آرزوی بهترین ها برای شما دوستان عزیز
تولد مهندسان :
[font=tahoma][font=tahoma]baradaran ، فانوس ، [/font]Sadeghpour
[font=tahoma]invtw ، javadrigi ، karimi ، [font=tahoma]seywan_kurd ،[/font] Paul، sevda-mor ، farza ، hamid javanmard ، Elham.A
رو بهشون تولدشون رو تبریک میگم و براشون آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی رو دارم.

[/font] [/font]
از مهندس fatyjo0on سپاسگزارم.برای دوستان عزیز آرزوی موفقیت و آرامش دارم و تولدشون رو تبریک میگم.ممنونم از همه
تولد همه دوستان خوبم مبارک ایشالله موفق و سربلند باشید
ممنون که به فکرمون بودید :)
خیلی کار فوق العاده ای بود فاطمه جان . تشکر از شما .

تولد همه عزیزان رو تبریک میگم ، موفق و سلامت و شاد باشید .

تولدتون مبارك باشه.آرزوي بهترين ها رو براتون دارم.موفق باشيد.[تصویر:  heart.gif]
صفحه‌ها: 1 2