ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: داغ>>>>نتایج مرحله دوم اومد......
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام دوستان نتایج مرحله دوم رو سایت سازمان سنجش هستش113

کارنامه نهايي آزمون تحصيلات تکميلي (دوره هاي کارشناسي ارشد ناپيوسته داخل )سال 1391

با تشکر از مهندس محبوبه که اطلاع دادند.
دوستان اگه امکانش هست درصدای مرحله 2 رو هم بزارید113

یه نکته: با این که تو دفترچه زده بودن برنامه ریزی شهری تهران 8 نفر پذیرش داره ولی آخرین رتبه پذیرش شده 6 هست7 احتمالا رتبه -1 و -2 رو هم پذیرفتن[تصویر:  619120_sarcastic.gif]
منتظر نتایج نهایی دوستان هستیم....
salam bacheha bebakhshid man shabane honar esfahan va roozaneh yazd ghabol mishodam vali toy entekhab reshtam nazashtameshon alan yani ehtemal inke toy takmil zarfiat betoonam ghabool besham hast?
اصلا تکمیل ظرفیت خواهند داشت؟2

(۱۳۹۱-۷-۱۰، ۱۰:۵۳ عصر)parisa68 نوشته است: [ -> ]salam bacheha bebakhshid man shabane honar esfahan va roozaneh yazd ghabol mishodam vali toy entekhab reshtam nazashtameshon alan yani ehtemal inke toy takmil zarfiat betoonam ghabool besham hast?
اصلا تکمیل ظرفیت خواهند داشت؟2

مهندس شما جایی قبول شدین حالا؟
نه چون فقط دانشگاه تهران و شیراز رو انتخاب کرده بودم
سلام تعجب من با رتبه هزار و یک درصد اسکیس با قبولی دانشگاه ببن المل 100 نفر فاصله داشتم دوستان به نظرتون خوبه تو امام رضا هم که مجازیه رتبم 92 شده و اخرین رتبه 57 بوده دوستان به نظرتون برای اولین سال حضورم خب بوده یا نه
(۱۳۹۱-۷-۱۰، ۱۱:۰۵ عصر)parisa68 نوشته است: [ -> ]نه چون فقط دانشگاه تهران و شیراز رو انتخاب کرده بودم

انشاالله که قبول میشین

ولی باید ببینین اصلا اون دانشگاه ها نیاز به دانشجو دارن یا نه....

بستگی به دانشگاه ها و تعداد دانشجو هایی داره که واسه تکمیل ظرفیت نیاز دارن113
در تکمیل ظزفیت مجاز ب انتخاب همه ی کد رشته های اعلامی میشین
می دونم فقط اینو نمیدونم که ممکنه این دانشگاهها تکمیل ظرفیت بزنن؟
من پیشنهاد میکنم هرجا قبول میشین برین و از دست ندین چون هرسال روال و کلا داستان کنکورو دانشگاهها فرق میکنه مگه اینکه عزمتونو بزارین برای رتبه های تاپ و اسکیس عالی..
موفق باشید
صفحه‌ها: 1 2 3 4