ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: جواب تکمیل ظرفیت ارشد اومد دو برابر ظرفیت هر دانشگاه برداشته
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
اقای دهقان طراحی شهری زنجان بالخره تو همون اولویت اصلی قبول شدم
سلام بچه ها خسته نباشيد كارنامه من در قسمت انتخاب اصلي نوشته قبول و شهر قبولي چيزي ننوشته فقط نوشته واحد علوم تحقيقات الان يعني من تو تهران قبول شدم كه الويت ازمونم بود يا تو 10 انتخابم كه فقط زنجانو زده بودم؟
من کرمان قبول شدم
همون جایی که می خواستم
طراحی شری
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا78212121212121
سلام
من پردیس علوم تحقیقات قزوین قبول شدممم
هورااااااااااااا
(۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۳:۲۰ عصر)mehman نوشته است: [ -> ]سلام بچه ها خسته نباشيد كارنامه من در قسمت انتخاب اصلي نوشته قبول و شهر قبولي چيزي ننوشته فقط نوشته واحد علوم تحقيقات الان يعني من تو تهران قبول شدم كه الويت ازمونم بود يا تو 10 انتخابم كه فقط زنجانو زده بودم؟
بله
مبارک باشه
منم شهر خودمووون . قبوووول شدم 4164
جـــــــــــــــــــــالــــــــــــب اســـــــــــت!!!!161616
بچه ها شیرینی من چی میشه من اول خبرتون کردم
در ضمن یک توضیح کسانی که اولویت اصلیشون قبول شدن تو اولویت های 10 گانشون بررسی نمیشه و تو جدول خالی گذاشته میشه
سلام منم همدان شهر خودم قبول شدم
113
خدارو شکر که شما انقد خوشحالین.. واقعا به همتون تبریک میگم بچه ها. ایشالا همیشه انقد خوش و سرحال باشین. واسه منم دعا کنین دوستای گلم
بچه ها پردیس علوم تحقیقات با واحد علوم تحقیقات شهرستان ها چه فرقی داره؟ تو مدرک تهران مینویسن یا اسم پردیسم میارن؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5