ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام بچه ها کسی کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهریو داره؟؟؟من خیلی دنبالش گشتم ولی پیدا نکردم!!!!اگه کسی از دوستان این کتاب رو داره لطفا قرار بده که بتونیم استفاده کنیم.ممنونم...
سلام
نویسنده این کتاب چه کسی هست؟

(۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۱:۳۸ صبح)فروغ رحیمی فرد نوشته است: [ -> ]سلام بچه ها کسی کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهریو داره؟؟؟من خیلی دنبالش گشتم ولی پیدا نکردم!!!!اگه کسی از دوستان این کتاب رو داره لطفا قرار بده که بتونیم استفاده کنیم.ممنونم...
با سلام و عرض ادب
ذوست عزیز من نسخه لاتین اش رو برات گذاشتم.
(۱۳۹۱-۷-۲۰، ۰۲:۲۳ عصر)saminta نوشته است: [ -> ]سلام
نویسنده این کتاب چه کسی هست؟

(۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۱:۳۸ صبح)فروغ رحیمی فرد نوشته است: [ -> ]سلام بچه ها کسی کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهریو داره؟؟؟من خیلی دنبالش گشتم ولی پیدا نکردم!!!!اگه کسی از دوستان این کتاب رو داره لطفا قرار بده که بتونیم استفاده کنیم.ممنونم...
نویسندش کارمونا و ترجمه کامران ذکاوت هستش
من کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهری رو تازه خردیم. حجم کتاب خیلی زیاده (حدود600 صفحه )است. اگر قسمت خاصی رو احتیاج دارید بفرمایید تا براتون عکس بگیرم.
سلام آقا شهریار اگه ممکنه فصل چهارم کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهری رو(بعد اجتماعی) برام عکس بگیرین. واقعا ازتون ممنون میشم.
فصل 4 . خوانش مفاهیم طراحی شهری. بعد اجتماعی
سلام با سپاس فراوان از شهریار عزیز. واقعا بهش نیاز داشتم. انشاا... بتونم جبران کنم.یاشا سنی.
(۱۳۹۱-۹-۹، ۱۰:۰۶ عصر)shahryar نوشته است: [ -> ]فصل 4 . خوانش مفاهیم طراحی شهری. بعد اجتماعی

سلام تشکر
10000 امتیاز اهدا شد.
(۱۳۹۱-۸-۲۲، ۰۸:۳۸ صبح)shahryar نوشته است: [ -> ]من کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهری رو تازه خردیم. حجم کتاب خیلی زیاده (حدود600 صفحه )است. اگر قسمت خاصی رو احتیاج دارید بفرمایید تا براتون عکس بگیرم.

سلام خسته نباشی و خیلی ممنون از لطف و زحمتی که کشیدین میشه لطف کنید تا اخر فصل دو را هم عکس بگیرید ممنونتون میشم.
کتاب چه قیمته؟
صفحه‌ها: 1 2