ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان که لیسانس علمی کاربردی معماری و تکنولوژِ معماری دارید خوب به این جا توجه کنید
امسال به کسانی که علمی کاربردی معماری داشتند اجازه شرکت در امتحان طراحی داده شد اما چون لیسانشون علمی کاربردی بود همیشه و تا اخر عمر به صورت پایه 3 باقی می مانند و ارتقا پیدا نمیکنند مگر انکه فوق لیسانس معماری بگیرند در ان صورت به پایه 2 ارتقا پیدا میکنند
اما دوستان تکنولوژی که اصلا حق شرکت در ازمون طراحی را ندارند قرار بود چند وحد در دانشگاهها به انا داده بشه که مشکل حل بشه اما گویا این کار هم انجام نمیگیره و تنها راهش اینه که دوستان تکنولوژی ارشد معماری را بگبرند در این صورت میتونند مهر طراحی بگیرند مگرنه باید تا اخر عمر فقط نظارت کنند
من برای این این مطالب را مطرح کردم چون اکثر دوستان معماری مثل خودم مییان ارشدشون را برنامه ریزی شهری یا طراحی شهری میخونند این رشته های ارشد برای کسانی مناسب است که کارشناسیشون را با نام مهندسی معماری که فقط از رشته ریاضی امکانش هست گرفته باشند نه برای هنرستانی ها موفق باشید