ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: درخواست نقشه کد طرح تفصیلی منطقه 3 تهران
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
این درخواست خیلی فوریه

به نقشه ی کد طرح تفصیلی منطقه 3 تهران احتیاج دارم..برای درس تحلیل فضاهای شهری میخوام...نقشه باید خام باشه

خواهش میکنم کمکم کنید
اینجا فروم شهرسازیه...مگه میشه کسی اینجا نقشه ی طرح تفصیلی تهران رو نداشته باشه؟ خواهش میکنم اگر دارید کمکم کنید...به خدا خیلی گیر کردم...
(۱۳۹۱-۸-۱۱، ۰۸:۳۴ صبح)faeze z نوشته است: [ -> ]اینجا فروم شهرسازیه...مگه میشه کسی اینجا نقشه ی طرح تفصیلی تهران رو نداشته باشه؟ خواهش میکنم اگر دارید کمکم کنید...به خدا خیلی گیر کردم...
من هم نقشه ی خام بدون پلاک بندی تهران رو دارم هم کد مناطق 3 که البته جدا جداست یعنی ده ونک جدا خود ونک جدا میرداماد... هرکدوم جداست یه اطلاعات دیگه هم از منطقه 3 دارم ایمیلتو بده برات بفرستم شاید به کارت بیان!
با سلام
ممنون می شم اگه این اطلاعات رو که در مورد منطقه سه اشاره کردی رو برای من هم ایمیل کنی
با سپاس
آدرس ایمیل هم به شکل زیر است:
mostwanted_driver@yahoo.com
درخواست طرح تفضیلی شهر میانه
دوستان سلام من هفته دیگه دفاع دارم ولی هنوز نتونستم نقشه کاربری اراضی محله زرگنده رو گیر بیارم خواهش می کنم کمکم کنید.....
(۱۳۹۱-۸-۱۱، ۰۷:۰۹ عصر)sharare نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱-۸-۱۱، ۰۸:۳۴ صبح)faeze z نوشته است: [ -> ]اینجا فروم شهرسازیه...مگه میشه کسی اینجا نقشه ی طرح تفصیلی تهران رو نداشته باشه؟ خواهش میکنم اگر دارید کمکم کنید...به خدا خیلی گیر کردم...
من هم نقشه ی خام بدون پلاک بندی تهران رو دارم هم کد مناطق 3 که البته جدا جداست یعنی ده ونک جدا خود ونک جدا میرداماد... هرکدوم جداست یه اطلاعات دیگه هم از منطقه 3 دارم ایمیلتو بده برات بفرستم شاید به کارت بیان!
منم میخوام میشه برا منم بفرستین؟
دقیقا منم همین مشکلو دارم با همین درس
.
.
ma.abdrz@yahoo.com
خواهشا برام بفرستین
خیلی خیلی ممنون میشم :-S
(۱۳۹۱-۹-۹، ۱۰:۲۰ صبح)Maravia نوشته است: [ -> ]سلام البته من کد کل تهران رو دارمولی این فایل pdf طرح تفصیلی منطقه 3 است احتمالا بکارتون بیاد...
lممنون1
(۱۳۹۱-۸-۱۱، ۰۷:۰۹ عصر)sharare نوشته است: [ -> ]
salam emkanesh hast baraye man ham etelaatetoon ro befrestid?
ma bayad ye mahale maskooni dar dehe vanak tarahi konim va ehtiaj be naghshe karbariha va... darim age lotf konid baraye man ham befrestid mamnoon misham
persianlady_1989@yahoo.com
فایل پیوست همونیه ک برا بچه ها میخواستیدمیل کنید؟؟؟؟
اگر ن ممنون میشم برا منم بفرستید
qn_73@yahoo.com
صفحه‌ها: 1 2 3