ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: پروژه پایانی طرح 3 دانشجویان دانشگاه کردستان
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
مرحله اول

[attachment=10643]
مرحله دوم
[attachment=10644]
سلام
بابت ارسال با ارزشتون تشکر میکنیم و 20000 امتیاز به شما اهدا میشود.
mamnoun az ersale mofidetoun
دستت درد نکنه مهندس خیلی گلی. این فایلت خیلی به دردم خورد
سلام،ممنونم ازتون ولی من نتونستم دانلودش کنم میشه کمکم کنید???

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضرشو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشد!
(۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۹:۴۶ صبح)faezeh1372 نوشته است: [ -> ]سلام،ممنونم ازتون ولی من نتونستم دانلودش کنم میشه کمکم کنید???

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضرشو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشد!

با سلام

هر دو فایل را همین الان دانلود کردم و هیچ مشکلی ندارند ، از نرم افزار مدیریت دانلود IDM استفاده کنید و از اینترنت سرعت بالا استفاده کنید که زودتر دریافتش کنید و ارتباط زودی قطع نشه چون حجم فایل زیاده و قابلیت ادامه دانلود در صورت قطعی هم میسر نیست.

موفق باشید
(۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۱۰:۰۸ صبح)atelieahjam نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۹:۴۶ صبح)faezeh1372 نوشته است: [ -> ]سلام،ممنونم ازتون ولی من نتونستم دانلودش کنم میشه کمکم کنید???

با سلام

هر دو فایل را همین الان دانلود کردم و هیچ مشکلی ندارند ، از نرم افزار مدیریت دانلود IDM استفاده کنید و از اینترنت سرعت بالا استفاده کنید که زودتر دریافتش کنید و ارتباط زودی قطع نشه چون حجم فایل زیاده و قابلیت ادامه دانلود در صورت قطعی هم میسر نیست.

موفق باشید
ممنونم از راهنماییتون،چشم حتمأ همین مراحلو انجام میدم… مچکر.