ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: فایل mp3 کتاب تحلیلی از ویژگیهای شهری در ایران(مشهدیزاده) 1
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام به شما شهرساز گرامی

لطفا در صورت دانلود حتما نظرات خود را در همین تاپیک برایم بگذارید تا در صورت داشتن نقص این کار را ادامه ندهم.این کار برای اولین بار در اینترنت ودر سایت ایران شهرساز انجام می شود.

لازم به ذکر است که خلاصه منابع مهم کنکور بصورت خلاصه و کنکور های 1371-1389 بصورت درس به درس نیز آماده است ودر صورت رضایت شما در سایت قرار خواهد گرفت.

امیدوارم بدور از هر گونه حسودی و برای رقابت عادلانه تر اطلاعات و... خود را در اختیار مهندسان همکار خود برای ادامه تحصیل قرار دهیم با تشکر

نظر یادتون نره آخه می خوام بدونم خوبه یا نه؟

مدت زمان 26:54دقیقه سرعت: 24 کیلوبایت برثانیه

[attachment=551]
مرسی از شما
کار جالبیه
موفق باشید
سلام :Dکارتون واقعا عالیه همیشه موفق باشید واقعا دستتون درد نکنه:shy:
خيلي ممنون اميدوارم ادامه دار باشه
(۱۳۹۰-۲-۲۵، ۰۸:۴۷ صبح)saeedsaeed نوشته است: [ -> ]خيلي ممنون اميدوارم ادامه دار باشه

سلام مهندس

حتما ادامه خواهد داشت با برنامه ریزی بهتر و مرتب تر از قبل

بزودی حدود 2000 تست بصورت طبقه بندی شده سالهای قبل و تشریحی و تحلیلی را به مرور بر روی سایت قرار میدهم این مدت سرم شلوغ بود .

شما منتظر باشید.
سلام ممنون از زحمات بی شائبه شما:exclamation::exclamation::dodgy::D
خسته نباشید من فایل رو دانلود کردم اما نمی دونم با کدوم نرافزار باز می شن-----با برنامه زیپ هم باز نشد اگه امکان داره بفرمایید چطوری میشه
از فایل استفاده کرد:huh:
(۱۳۹۰-۲-۳۰، ۱۰:۴۶ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: [ -> ]خسته نباشید من فایل رو دانلود کردم اما نمی دونم با کدوم نرافزار باز می شن-----با برنامه زیپ هم باز نشد اگه امکان داره بفرمایید چطوری میشه
از فایل استفاده کرد:huh:

سلام مهندس گرامی

شما فایل را از حالت زیپ خارج کردید یا نه؟

من این فایل ها را با 7zip file manager زیپ کردم و با همه برنامه هایی که فایل را از حالت زیپ خارج میکنند باز میشه ولی اگر نشد خبرم کنید تا ببینم چکار میتونم براتون کنم.

موفق باشید.
:Dآقای علیرضا ممنون از حسن توجه تون---متاسفانه با برنامه زیپ باز نمی شه فایل phpبا این پسوند میاد من مشتاقانه می خوام از این فایل استفاده کنم----
ممنون:s:huh:
(۱۳۹۰-۲-۳۱، ۰۷:۵۴ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: [ -> ]:Dآقای علیرضا ممنون از حسن توجه تون---متاسفانه با برنامه زیپ باز نمی شه فایل phpبا این پسوند میاد من مشتاقانه می خوام از این فایل استفاده کنم----
ممنون:s:huh:

سلام مهندس از اینکه با شما آشنا شدم خیلی خوشحالم واز اینکه با اینجانب تماس داشتید تشکر میکنم.

من حتما فردا صبح براتون 2 تا فایل را ایمیل میکنم و امیدوارم که بدرد بخوره وشرمنده شما نشم.

موفق باشید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4