ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: مقالات انگلیسی را با هم ترجمه کنیم اقدامی نو از ایران شهرساز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام دوستان
به پیشنها مهندس dementor یکی از اعضای فعال انجمن این تالار را ایجاد کردیم برای دست یافتن به این تاپیک میتوانید از مسیر زیر استفاده کنید.

[تصویر:  navbits_start.gif] انجمن تخصصی ایران شهرساز > تالار ویژه سایت ایران شهرساز > تالار ویژه سایت ایران شهرساز > دانلود و ترجمه مقالات از پایگاه های معتبر > ترجمه مقالات توسط اعضای ایران شهرساز

اعضایی که فعالیت داشته باشند امتیازهای ویژه ای به آنها تعلق خواهد گرفت و دانلود مقالات ترجمه شده فقط برای اعضای این گروه امکان پذیر است سریعتر ثبت نام و ترجمه را شروع کنید....
آخ آقای مدیر گفتی.واقعا کسانی پیدا می شن این کارو انجام بدن؟
من الان از کتابurban design ،پنج صفحه دارم که باید ترجمه کنم.الان دو سه هفتس دستمه ، نصفشو انجام دادم ولی نصفش خیلی وقته مونده.
آیا کسی هست که به من کمک کنه آیا:(((؟
(۱۳۹۱-۱۰-۹، ۱۲:۴۵ صبح)sara0111 نوشته است: [ -> ]آخ آقای مدیر گفتی.واقعا کسانی پیدا می شن این کارو انجام بدن؟
من الان از کتابurban design ،پنج صفحه دارم که باید ترجمه کنم.الان دو سه هفتس دستمه ، نصفشو انجام دادم ولی نصفش خیلی وقته مونده.
آیا کسی هست که به من کمک کنه آیا:(((؟

سلام فعلا ترجمه مقالات نه کتاب
فرصت ثبت نام در گروه ترجمه تا یک هفته
جهت اطلاع مقالات ترجمه شده در فصلنامه هم منتشر میشود.
سلام
من یه مقاله ی 18 صفحه ای دارم
اگه کسی بتونه واسم ترجمه کنه تا آخر عمر دعاش میکنم 20 102 20
مقالاتتونو بزارید سعی میشه ترجمه کرد ولی حقیقتش امتحانات داره شروع میشه منم میخوام یک مقاله ترجمه شده قرار بدم میتونم بعدامتحاناتم واستون ترجمه اش کنم.الان دارم رو چندتا کار میکنم با تعداد صفحات کم البته.
(۱۳۹۱-۱۰-۹، ۰۵:۵۰ عصر)dementor نوشته است: [ -> ]مقالاتتونو بزارید سعی میشه ترجمه کرد ولی حقیقتش امتحانات داره شروع میشه منم میخوام یک مقاله ترجمه شده قرار بدم میتونم بعدامتحاناتم واستون ترجمه اش کنم.الان دارم رو چندتا کار میکنم با تعداد صفحات کم البته.
سلام
فایل و آپلود کردم
فقط اگه بتونید این فایل و تا آخر هفته بهم بدین ممنون میشم چون اگه بعد از اون باشه دیگه کاربردی واسم نداره
بازم ممنونم مهندس
سلام
اولین مقاله ترجمه شده (50 درصد)

http://iranshahrsaz.com/showthread.php?t...9#pid40769
salam ,manam mikham tu goruhe tarjome basham ,ama alan vaghte emtehanate ,enshalah bade emtehana 424242
(۱۳۹۱-۱۰-۱۴، ۰۵:۰۸ عصر)rasta نوشته است: [ -> ]salam ,manam mikham tu goruhe tarjome basham ,ama alan vaghte emtehanate ,enshalah bade emtehana 424242

سلام شما در گروه مترجمین قرار گرفتید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4