ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: منابع طراحی ارشد دانشگاه آزاد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
من میخوام امسال دانشگاه آزاد طراحی شهری شرکت کنم.لیسانسم معماری هست...من انتخابم علوم تحقیقات تهرانه و برام خیلی خیلی مهمه که امسال قبول بشم
من از امروز مطالعه ام رو شروع کردم و اسکیس هم کار میکنم.فقط نمیدونم تو این 4 ماه چه کتابهایی بخونم بهتر هست.خودم کتابهای علی یالپانیان و شهرام جنگجو رو تهیه کردم.می خواستم ببینم مطالعه دقیق این کتابها کفایت میکنه یا باید منابع دیگری هم مطاله کنم؟ و اینکه شانسی برای قبولی دارم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
درود برشما..
شاید اگر کنکوری ک میخواستید شرکت کنید برای ازاد البته از سال90 ب قبل می بود با خوندن سوالات کنکورهای سالهای گذشته ازاد میتونستین پاسخگو باشین اما از سال پیش روند سوالات و اسکیس ازاد تغییر کرد و بیشتر ب سمت نوع سوالات دانشگاه سراسری در اومده
پیشنهاد میکنم سوالات ازادوسراسری سالهای گذشته هر دو گرایش برنامه ریزی و طراحی رو بخونید و یک کتاب ک تونست ب من کمک کنه مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری هست ک در مباحث عمومی دانشگاه ازاد ازش سوال بیشتر طرح میشه
در هرصورت هر چی کتاب بیشتر بخونین منظور همون منابع کنکور ک برای سراسری هم هست خیلی بهتر هست و گرنه خلاصه شو بخونین چون زمانی ندارید..موفق باشید