ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: آزمون جامع (1)سال 90 برای 91 ی ها-نفرات برتر و بررسی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
آزمون جامع سال 90 برای 91 ی ها-نفرات برتر و بررسی
[تصویر:  7hj2uzr193bgkvt8m9x3.gif]
یه چی پی شد بچه های کنکوری بیان باهم حرف بزنن دلشون وا شه :)
خوب من اشکالاتمو بگم،از امار شروع میکنم
سوال 130
فرمول بصورت یک منهای جمع توزیع های پواسیون 0 و 1و 2 نمی باشه؟ اونوقت نمیشه جواب یک منهای 13*0.018 گزینه یک؟
سوال 124وقتی دوتا متغیر مستقل باشندایکس در ایگرگ امیداشون مگه با امید ایکس در ایگرگ برابر نیستش؟ گزینه یک نمیشه؟
سوال 122 گزینه 4 هم غلط نیست؟اخه شرط انحراف معیارها مخالف صفر باید باشند واسه ارتباط خطی رو ندیده گرفته
سوال 118:عبارت خواسته شده،برابر منفی یک در واریانس نیست؟واریانس برابر دو نمیشه؟
سوال 117 نمیگه تو متن چیرو میخوادفولی اگه (مجهول ) رو بخواد جواب 7 نمیشه؟
سوال 113 پدیده رگراسیون کامل مگه وقتی نیست که آر برابر یک یا منفی یک باشه؟
سوال 110 کواریانس چی؟اصلا سوال چی میخواد؟
سوال 108 اشتباه نیستش؟
سوال 107 روهم یکی از دوستان توضیح بده ممنون میشم
سلام

آزمون را دوباره فعال کردیم تا دوستان بیشتری شرکت کنند از مهندسین lofra و mud که زحمت طرح را کشیده بودند درخواست کردیم که به سوالات دوستان جواب دهند.

لینک این آزمون:

http://azmoon.azmoon.us/?test_id=26
نتایج سال قبل شاید برای بررسی وضعیتتان مناسب باشد البته شما درصد نهایی را در نظر بگیرید چون سوالات سال قبل 150 بود و امسال 20 تا را حذف کردیم.

[تصویر:  mze69adeojj0zxknxrs.gif]
من به خاطر کمبود وقت این آزمون ساعت2 دادم
درکل سوالا خوب بود ولی کلا با آمارش مشکل داشتم بیشتر غلطام از امار بود برعکس آزمون جامع خودمون
البته شاید تو این ساعت من کاراییم پایین بوده چون خیلی از سوالاتم با بی دقتی از دست دادم
سوال93 مگه گزینه 1 نیمیشه؟7
دوستان من آمار نزدم و نمی دونم قضیه چیه ولی رضوان جان راجع به سوال 93 درست گفتین گزینه 1 درسته و اشتباه شده و سوال 90 هم مگه خیابان مهمترین عنصر شهر باروک نیست؟!
ببخشید سوال 47
مسول تهیه مگه بنیادمسکن و وزارت جهادکشاورزی نیستند که بنابه تشخیص شورایعال به یکی از سازمان ها میده؟
(۱۳۹۱-۱۱-۱۲، ۰۹:۱۰ صبح)sas.mmt نوشته است: [ -> ]دوستان من آمار نزدم و نمی دونم قضیه چیه ولی رضوان جان راجع به سوال 93 درست گفتین گزینه 1 درسته و اشتباه شده و سوال 90 هم مگه خیابان مهمترین عنصر شهر باروک نیست؟!

آره عزیزم به نظر منم خیابان درسته 7
(۱۳۹۱-۱۱-۱۲، ۱۲:۰۷ عصر)reza2asadi نوشته است: [ -> ]
ببخشید سوال 47
مسول تهیه مگه بنیادمسکن و وزارت جهادکشاورزی نیستند که بنابه تشخیص شورایعال به یکی از سازمان ها میده؟

این سوال به نظرم مشکلی نداره
تهیه با بنیاد مسکن و تصویب کمیته فنی استان و اجرا با بخشداری

و تهیه طرح هادی روستایی بنیاد مسکن واجرای جهادسازندگی
(۱۳۹۱-۱۱-۱۲، ۰۹:۱۰ صبح)sas.mmt نوشته است: [ -> ]دوستان من آمار نزدم و نمی دونم قضیه چیه ولی رضوان جان راجع به سوال 93 درست گفتین گزینه 1 درسته و اشتباه شده و سوال 90 هم مگه خیابان مهمترین عنصر شهر باروک نیست؟!

سوال 90 و 93 اصلاح شد.
صفحه‌ها: 1 2