ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: اعتراض به سوالات تکراری زبان طراحی شهری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام دوستان من هرجور فکر میکنم به این نتیجه میرسم سازمان سنجش اعتبار خودشو به عنوان بالاترین مقام تعیین کننده ی سطح علمی کشور با عدم طرح سوال جدید زبان در مجموعه ی سوالات طراحی شهری از دست داده .لطفا جهت احقاق حق خودتون هم که شده اعتراض خودتون رو اعلام کنین .
سوال کنکور 2 تا تکراری میاد نه!!!5 تا تکراری میاد .....نه 15 تا. این فاجعه هست
لطفا تا دیر نشده اقدام کنین
مسیر اعتراض رو مشخص کنین و به یه نتیجه ی واحد برسیم لطفا
manam ba inkar moafegham,lotfan age rahi be nazaretoon mirese matrah konid,la aghal zaribe zabano age 1konan kheili khoob mishe
man khahesh mikonam age kasi fekri be zehnesh mirese ya mitone komaki bokone inja matrah kone
ضریب 1 خوردنش که بی انصافیه.. کسایی که واقعا زبانشون خوب بوده و روش حساب کردن ضرر می کنن.. باید اعتراض جوری باشه که حق کسی ضایع نشه68.. 15 تا آخر رو حذف کنن فقط، این منطقی ترین راه حله!!! یعنی کسی که زبانش افتضاحه و فقط 15 تخصصی رو با حفظ کردن زده دیگه نمی تونه ادعا باسواد بودن بکنه، 15 تای اول نشون میده چه کسایی زحمت کشیدن و با سوادن و اونایی که تو این فروم ادعای تافل رو دارن معلوم می شه1
ضریب 1 خوردنش که بی انصافیه.. کسایی که واقعا زبانشون خوب بوده و روش حساب کردن ضرر می کنن.. باید اعتراض جوری باشه که حق کسی ضایع نشه68.. 15 تا آخر رو حذف کنن فقط، این منطقی ترین راه حله!!! یعنی کسی که زبانش افتضاحه و فقط 15 تخصصی رو با حفظ کردن زده دیگه نمی تونه ادعا باسواد بودن بکنه، 15 تای اول نشون میده چه کسایی زحمت کشیدن و با سوادن و اونایی که تو این فروم ادعای تافل رو دارن معلوم می شه1
نا امید نباشید ولی به نظر من وقت خودتون تلف نکنید و تمرکزتون بزارین رو مرحله بعد.هر اعتراضی هم بکنید کار خودشون می کنن
دوست عزیزمون راس میگه بچه ها 2
(۱۳۹۱-۱۱-۲۳، ۰۱:۲۶ صبح)**urban designer نوشته است: [ -> ]ضریب 1 خوردنش که بی انصافیه.. کسایی که واقعا زبانشون خوب بوده و روش حساب کردن ضرر می کنن.. باید اعتراض جوری باشه که حق کسی ضایع نشه68.. 15 تا آخر رو حذف کنن فقط، این منطقی ترین راه حله!!! یعنی کسی که زبانش افتضاحه و فقط 15 تخصصی رو با حفظ کردن زده دیگه نمی تونه ادعا باسواد بودن بکنه، 15 تای اول نشون میده چه کسایی زحمت کشیدن و با سوادن و اونایی که تو این فروم ادعای تافل رو دارن معلوم می شه1

ولی می دونید با حذف 15 تای دوم هم حق یه عده ضایع می شه ...حق امثال من که به یه نسبت روی وکب،گرامر و درک مطلب توی امتحان وقت گذاشتن هم ضایع می شه

هرجور به موضوع نگاه کنیم بازم یه عده می سوزن تو این آتیش ...

فقط باید 15 تا برای کسانی حذف بشه که 15 تای دوم رو فقط جواب دادن 3 یکی که شاید 5 6 تا از درک مطلبا + تعدادی هم از سوالای دیگه جواب داده مسلما حفظ نکرده بوده و از سواد خودش بووده 113
(۱۳۹۱-۱۱-۲۳، ۰۶:۲۲ صبح)NeGaR.R.S نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱-۱۱-۲۳، ۰۱:۲۶ صبح)**urban designer نوشته است: [ -> ]ضریب 1 خوردنش که بی انصافیه.. کسایی که واقعا زبانشون خوب بوده و روش حساب کردن ضرر می کنن.. باید اعتراض جوری باشه که حق کسی ضایع نشه68.. 15 تا آخر رو حذف کنن فقط، این منطقی ترین راه حله!!! یعنی کسی که زبانش افتضاحه و فقط 15 تخصصی رو با حفظ کردن زده دیگه نمی تونه ادعا باسواد بودن بکنه، 15 تای اول نشون میده چه کسایی زحمت کشیدن و با سوادن و اونایی که تو این فروم ادعای تافل رو دارن معلوم می شه1

ولی می دونید با حذف 15 تای دوم هم حق یه عده ضایع می شه ...حق امثال من که به یه نسبت روی وکب،گرامر و درک مطلب توی امتحان وقت گذاشتن هم ضایع می شه

هرجور به موضوع نگاه کنیم بازم یه عده می سوزن تو این آتیش ...

فقط باید 15 تا برای کسانی حذف بشه که 15 تای دوم رو فقط جواب دادن 3 یکی که شاید 5 6 تا از درک مطلبا + تعدادی هم از سوالای دیگه جواب داده مسلما حفظ نکرده بوده و از سواد خودش بووده 113
خانم محترم با حرفی که شما میزنین حق افرادی مثل من که فقط به 3 تا passage جواب دادن و بدون اینکه بدونم این سوالا رو پارسال دادن
ا
چی میشه؟
این حرفتون منصفانه نیست!
(۱۳۹۱-۱۱-۲۳، ۰۸:۱۰ صبح)mohseni نوشته است: [ -> ]خانم محترم با حرفی که شما میزنین حق افرادی مثل من که فقط به 3 تا passage جواب دادن و بدون اینکه بدونم این سوالا رو پارسال دادن
ا
چی میشه؟
این حرفتون منصفانه نیست!

من منظورم کسانی بود که همه ی 15 تای دوم رو درست جواب دادن .... آخه خیلی بعیده کسی بتونه هر 15 تا رو درست بزنه (این گفته من نیست بلکه یکی از آشنایان که مدرس زبان کلاس های کنکور ارشد هستند و دکترای زبان اینو گفتند، طبق تجربه تدریس 20 سالشون) یعنی شما هر 15 تا رو جواب دادید و از جواباتون مطمئنید که همش درسته ؟؟؟18

بچه ها یه چیزی بگم به نظر من که اعتراض هیچ فایده ای نداره ..مث اینکه این تکراری بودن سوالها قبلا هم بوده و در رشته های دیگه من با یکی از دوستان که صحبت می کردم گویا برای اونها هم این اتفاق افتاده سالی که کنکور افتاده و آب هم از آب تکون نخورده 26
صفحه‌ها: 1 2 3