ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: (اطلاعیه)تا رفع مشکل با سایت همراه باشید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
همه شما وفاداران ایران شهرساز در جریان هستید که مدتی است متاسفانه با هزینه کردن بالا مشکلاتی برای سایت بوجود آمده است و مثل همیشه شما را در جریان امور قرار میدهیم.
یکی از مشکلاتی که از حدود اسفند شروع شد و تا الان هم ادامه دارد گیر دادن گوگل به کدی است که به یکی از سایت ها لینک میدهد و در هر فروم تخصصی هم موضوع باز کردم نتوانستند کمک کنند از دو شرکت هم کمک خواستیم ولی اونها هم نتوانستند.
خودم راههای زیادی را تست کردم ولی نشد و الان احتمال دادم ممکنه از کدهای قالب های قدیمی باشد از آنها بک آپ گرفتم و حذف کردم و فعلا با این قالب که جدید است و طبق نظرسنجی هم بیشترین رای را دارد سایت را باز میکنیم و امیدواریم مشکل از قالب باشد و حل شود.
الان درخواست داده ام و تا ساعتی دیگر گوگل سایت را از این کد مبرا میداند و امیدواریم این بار مشکل برای همیشه حل شود.
حال این کد چطور بعد از حدود دو سال به یکباره در سایت ظاهر شد را نمی دانیم و اگر شخصی این کار را کرده بداند که کارش اشتباه بوده و اگر ایران شهرساز هم از لیست سایت های فعال حذف شود سایت های دیگری که زیر شاخه این سایت هستند راه را ادامه خواهند داد و مطمئن باشند با حضور اعضای وفادار سایت پابرجا خواهد ماند.
با تشکر عضو کوچک سایت

جهت اطلاع این کد اصلا خطرناک نیست و می بینید که گوگل بعد از ساعتی سایت را پاک تشخیص میدهد.
برای اینکه همیشه سایت در دسترس شما باشد کافی است از روش زیر استفاده کنید.
در مرورگر فایرفاکس:
منوی
tools>>options>>security>>block reported attack site
تیکش را بردارید.
شماره تماس جهت گزارش مشکلات سایت:
09171388783