ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: تاپیک ویژه رتبه 6 طراحی شهری-برای مشاوره و آزمون کنکور 1393
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام من نمی تونم وارد سایت اسکیس بشم...نام کاربری و پسوردمو وارد می کنم و بهم پیغام میده با موفقیت وارد شدید ولی بعدش نمی تونم نه چیزی دانلود کنم نه چیزی بنویسم و ارور میده که باید اول وارد بشم .... راستی وقتی وارد می شم اطلاعات کاربریم نمایش داده نمی شه انگار اصلا وارد نشدم 26
(۱۳۹۲-۴-۸، ۰۱:۲۳ عصر)برکه نوشته است: [ -> ]سلام من نمی تونم وارد سایت اسکیس بشم...نام کاربری و پسوردمو وارد می کنم و بهم پیغام میده با موفقیت وارد شدید ولی بعدش نمی تونم نه چیزی دانلود کنم نه چیزی بنویسم و ارور میده که باید اول وارد بشم .... راستی وقتی وارد می شم اطلاعات کاربریم نمایش داده نمی شه انگار اصلا وارد نشدم 26
سلام با یک نام کاربری دیگر ثبت نام و تست کنید ببینید مشکل همچنان وجود دارد؟
(۱۳۹۲-۴-۸، ۰۲:۰۸ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۲-۴-۸، ۰۱:۲۳ عصر)برکه نوشته است: [ -> ]سلام من نمی تونم وارد سایت اسکیس بشم...نام کاربری و پسوردمو وارد می کنم و بهم پیغام میده با موفقیت وارد شدید ولی بعدش نمی تونم نه چیزی دانلود کنم نه چیزی بنویسم و ارور میده که باید اول وارد بشم .... راستی وقتی وارد می شم اطلاعات کاربریم نمایش داده نمی شه انگار اصلا وارد نشدم 26
سلام با یک نام کاربری دیگر ثبت نام و تست کنید ببینید مشکل همچنان وجود دارد؟

نه الان درست شده با همون یکی می تونم برم 26