ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: هدفتان برای آینده چیست؟ادامه تحصیل؟ورود به بازار کار؟....
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام
سوالی مهم از شما دانشجوی محترم یا فارغ التحصیل جویای کار
هدفتان برای آینده چیست؟ادامه تحصیل؟ورود به بازار کار؟یا ....
سلام
اول تحصیل بعدشم کار
البته اگه هم زمان بشه که دیگه خیلی خوبه
خب طبیعتا اولیت اول من با تحصیل هست اما به کار هم خیلی خیلی علاقه دارم، واسه همین به محض اینکه در مقطع ارشد وارد دانشگاه شدم هم زمان با اون وارد بازار کار هم میشم.
فعلا ادامه تحصیل....ولی اگه امسال نشه برا سال بعد ترجبح میدم اول برم دنبال کار،در کنارش برا ارشدم بخونم....
من هم مثل بقیه اول تحصیل بعد هم حضور در بازار کار البته خیلی دوست دارم به طور همزمان باشه.چون خیلی جلو می افته ادم.
من در حال حاضر تنها هدفم ورود به مقطع ارشده به یک دانشگاه معتبر,بعد از اون دیگه میتونم با خیال راحت پی کار باشم
کار در کنار تحصیل بهترین گزینه
سلام...من دوران کارشناسی از ترم یک(مهر87) شروع به کار کردم همزمان هم درس خوندم هم کار کردم و با توجه به دانشگاه آزاد بودنم خودم خیلی راضی ام... به نظر هم زمان کار کردن و درس خوندن باعث میشه به زندگیتون نظم بدید و هم قدر فرصتها و موقعیتهای زندگی رو بدونید...البته کارم مرتبط به رشته تحصیلی ام نبود ولی کارآموزشی بود...تجربیات خوبی دارم از اون موقع و همچنان هم کم و بیش با کار سابق در ارتباطم...
به نظر من هم کار هم درس...تک بعدی رشد کردن جالب نیست... هدف خودم تو مقطع ارشد هم همینه.
کار و درس برای من وسیله است برای رسیدن به اهدافم.من یک شهرسازم(شعار نیست واقعیت من است)
هدف من در اینده همانند بقیه دوستان رشد در کار مرتبط با رشته ام می باشد و همچنین افزایش فعالیت های پژوهشی
صفحه‌ها: 1 2 3