ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
تشکری ویژه از مهندس urban 98 که مدیریت و طراحی سوال مسابقات را بر عهده داشتند و با نظم خوبی برگزار شد.
6 مسابقه برگزار و بیش از 70 هزار تومان جوایز نقدی و عضویت ویژه اهدا شد و بیش از 4000 بازدید در 6 روز از مسابقات به عمل آمد.
لطفا با نظرات خود به بهتر برگزار شدن آن کمک کنید.
با تشکر
اول تشکر از مهندس دهقان و مهندس urban 98که برای این سایت و این مسابقه زحمت کشیدن ممنونم ازتون و دوما ممنون از همه دوستانی که تو مسابقات شرکت کردن خیلی مسابقه عالی بود فقط اگه منابع ذکر بشه و منابع مرتبط با موضوع عالی میشه و یک چیز دیگه اینکه اگه بشه بعد از اتمام در مورد سوالات بحث بشه عالیه...
سلام عزیزان خسته نباشید. من تازه دیروز مسابقه ها رو دیدم . خیلی عالیه .
منم یه پیشنهاد دارم : همه ی سوالای مسابقه توی یه پست مطرح شن . ممنون
سلام
تشکر می کنم از مهندس دهقان و مهندس urban98
کار خیلی خوب و جذابیه من خودم به شخصه خیلی خوشم اومد ولی متاسفانه انقدر درگیر درس هستم که همیشه دیر میرسم
هم جذاب و هم علمی به خصوص واسه دوستانی که درگیر کنکور هستن یه نوع یاد آوری و تمرین واقعا دستتون درد نکنه
موفق و سربلند باشید
سلام
تشکر می کنم از مهندس دهقان و مهندس urban98 برای زحمت هایی که کشیدن.
خیلی مسابقه خوبیه.هم هیجان داره و هم کمک میکنه که شبی 2 ساعت نکته های خیلی مهم که برای ارشد به درد میخوره مرور بشه.من اخر هر مسابقه سوالا و جواب هارو توی یک فایل ذخیره میکنم که بعدا به عنوان خلاصه های مهم ازشون استفاده کنم.
ممنون از زحماتتون!
مهندس !اگر بشه مسابقه رو یه کم زودتر برگزار کنین فکر کنم افراد بیشتری بتونن شرکت کنن.
ضمنا اگه بجای سوالات پراکنده از سوالات ارشد استفاده بشه یا از نکات کنکور بازدهی بیشتری خواهد داشت!!!!!!!!!!!!!
(۱۳۹۲-۴-۱۴، ۰۶:۱۸ عصر)mahan نوشته است: [ -> ]ممنون از زحماتتون!
مهندس !اگر بشه مسابقه رو یه کم زودتر برگزار کنین فکر کنم افراد بیشتری بتونن شرکت کنن.
ضمنا اگه بجای سوالات پراکنده از سوالات ارشد استفاده بشه یا از نکات کنکور بازدهی بیشتری خواهد داشت!!!!!!!!!!!!!
تشکر اگر دوستان هم موافق باشند با هماهنگی مدیر مسابقات تغییر خواهد کرد.
مسابقات خوبی است
دوباره برگزار کنید4