ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: ادامه تحصیل یا ادامه ی کاری که دوست ندارم؟مشورت باشما
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود دوستان محترم ازتون مشورت میخوام من رشته ام شهرسازی نبوده ولی میخوام حتماً ارشد قبول شم...اما چون شناخت چندانی ندارم باید زمان بذارم با شرایط فعلی که سر کار هستم اصلاً نمیتونم زیاد مطالعه کنم، نظر خودم اینه که شغلمو بیخیال شم اما متاسفانه اعتباری نیست که قبول شم و ممکنه کارو هم از دست بدم
من از ساعت 7 تا 2 مشغول به کارم توی شهرداری که اصلا و اصلاً رضایت ندارم باتوجه به اینکه توی شهر کوچیک کار میکنم حتی یک ابسیلون هم به اطلاعاتم اضافه نشد کار خیلی راکده.....حقوقم هم تا450 میرسه اما مسِئله اینه که من تازه دوماهه باهام قرارداد بستند، قبلش کارگری میکردم برای شهرداری.....خیلی عصبیم که نمیتونم درس بخونم اگه ممکنه نظر بدید به شرایطم...2
سلام مهندس. اینکه ساعت کاریتون پیوسته و تا ظهر هست،حسن زیادی داره برای شما. شما بعد از ظهر و شب وقت آزاد دارید. اگر از الان مطالعه رو بطور آهسته شروع کنید و تا کنکور بطور پیوسته ادامه بدید،حتما نتیجه خواهید گرفت. باید با برنامه ریزی پیش برید. پیشنهادم به شما اینه که توی سایت اسکیس،با کارگروه مرحله اول پیش برید،بهتون برنامه ی مطالعاتی داده خواهد شد.
هیچ کاری غیر ممکن نخواهد بود. فقط باید همت کنید.
دوست عزیز شما تایم کاریتون ک خیلی خوبه هم میتونید درس بخونید بعد اگه کلاسم خواستین برین بازم تایم دارید منم وضعیتم مثل شما بود با یک برنامه ریزی می تونیدهر دو هدف رو دنبال کنید...
موفق باشید..
هم کار هم تحصیلات
بابرنامه ریزی و تلاش امکان پذیر هست
22
دوست عزيز
شما با توجه به اينكه محل كارتون هم تو شهرداري هست بهتر است به كارتون ادامه بديد و در كنارش درس هم بخونيد. چون بعد از تحصيل پيدا كردن كار اونم با مدرك شهرسازي خيلي سخته ، چون اين رشته هنوز از نظر كاري تو وضعيت مناسبي نيست.

موفق باشيد.
امیدوارم:(
خوب چند ساعت در روز باید خوند من شرایطم خیلی ناجوره....میشه بااین شرایط رتبه ی خوبی کسب کرد؟
با تایم استراحت مثلا از 4 شروع کنید تا 8.5 شب
و از ساعت 10 تا 12
شما میتوانید 7.5 ساعت بخوانید که اگر پیوسته باشد بااحتساب روزهای تعطیل که باید به جبران مطالعات خودتان را برسانید میتوانید با برنامه کارگروه پیش بروید و خوب بخوانید.
به هیچ وجه کارتان را از دست ندهید و مطمئن باشید قبول خواهید شد.
(۱۳۹۲-۴-۲۰، ۱۱:۰۵ صبح)URBAN 98 نوشته است: [ -> ]با تایم استراحت مثلا از 4 شروع کنید تا 8.5 شب
و از ساعت 10 تا 12
شما میتوانید 7.5 ساعت بخوانید که اگر پیوسته باشد بااحتساب روزهای تعطیل که باید به جبران مطالعات خودتان را برسانید میتوانید با برنامه کارگروه پیش بروید و خوب بخوانید.

نمیشه مهندس الان هم که ماه رمضون شده هیچی نمیتونم بخونم دیگه خسته شدم.2
(۱۳۹۲-۴-۲۲، ۰۹:۴۲ صبح)khansa نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۲-۴-۲۰، ۱۱:۰۵ صبح)URBAN 98 نوشته است: [ -> ]با تایم استراحت مثلا از 4 شروع کنید تا 8.5 شب
و از ساعت 10 تا 12

نمیشه مهندس الان هم که ماه رمضون شده هیچی نمیتونم بخونم دیگه خسته شدم.2

دوست عزیز اتفاقا میتونید از ماه رمضون بهره ببرید برای سحر که بیدار میشید تا موقع رفتن سرکار نخوابید و مطالعه داشته باشید واقعا مطالعه صبح مفیده الانم که ساعت کاری دیرتر شروع میشه لازم نیست از الان روزی 5،6 ساعت بخونید چون شروع کارید سخته اما کم کم راه میوفتید ساعت مطالعتون رو کم کم ببرید بالا