ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: مشکل ایمیل خالی>>>>>>>
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام شب همگی خوش دوستان مدتیه برام ایمیل های خالی از طرف ایران شهرساز ارسال میشه بامهندس دهقانم درمیون گذاشتم ایشونم هرکاری کردن نفهمیدن قضیه چیه حالا میخوام ببینم برای همه اینطوریه یا فقط من لطفا هرکی براش ایمیل خالی ارسال میشه خبر بده توهمین تاپیک
این مشکل برای من هم هست توصیه میکنم دوستان این ایمیلهای خالی رو باز نکن به احتمال قوی احتمال ویروسی شدن براتون به وجود میاد
اتفاقا برای من هم ارسال میشه و چون خالی بود تعجب کردم . ولی متاسفانه به اعتبار ایران شهرساز ( قبولش داریم )15 من ایمیلا رو باز کردم . ولی خوشبختانه هنوز سیستمم منهدم نشده!
18
آره اتفاقا واسه منم میاد منم بازشون میکردم و میدیدم خالیه
برای من هم ارسال میشه ... تا اونجایی که خودم فهمیدم همون اطلاع رسانی پیام خصوصی ولی جدیدا لینک پیام رو نشون نمیده جدیدا هرزمان مهندس دهقان برام پیام خصوصی میدن به جای لینک پیغام می بینم ایمیل خالی ولی چک که کردم زمانش با زمان ارسال پیام یکی
(۱۳۹۲-۴-۱۸، ۱۱:۴۹ عصر)Sahab نوشته است: [ -> ]برای من هم ارسال میشه ... تا اونجایی که خودم فهمیدم همون اطلاع رسانی پیام خصوصی ولی جدیدا لینک پیام رو نشون نمیده جدیدا هرزمان مهندس دهقان برام پیام خصوصی میدن به جای لینک پیغام می بینم ایمیل خالی ولی چک که کردم زمانش با زمان ارسال پیام یکی
بله درست منم چک کردم
درسته منم متوجه شده بودم که پیام های خصوصی که برام ارسال میشه ی ایمیل خالی برام فرستاده میشه..
اما بچه ها من احساس میکنم اون قسمتی هست تو پروفایل هر نفر که نوشته ارسال ایمیل به کاربر احساس میکنم هرکی بخواد ایمیل بفرسته اون طور میشه چون من پیام خصوصی که برام میاد این طور نیست برام ایمیل میاد که شما یک پیام خصوصی در ایران شهرساز دارید شاید مثلا امروز یه پیام خصوصی داشته باشم فردا همزمان سه تا ایمیل خالی برام اومده باشه منم کنجکاو فورا بازش میکنم ببینم چیه