ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام...این نقشه با فرمت DWG کاربری پیشنهادی طرح تفصیلی شهر همدان است که شهر همدان رو از وسط نصف کردیم و شده دوتا نقشه(به دلیل حجم بالای لایه ها و هنگ کردن ودیر بالا اومدن توی برنامه اتوکد)... شیت شمالی و شیت جنوبی......امیدوارم مفید باشه و به کار بیاد......س.ح.ا.ب.....خوب بود دعا یادتون نره.......
راستی تهیه نقشه توسط شرکت طرح و تدوین بوده....

قیمت: 8,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

ببخشید، دوستانی که این فایل رو دانلود کردند میشه بگن فایل در چه مقیاسی هست؟ عکسی هم بعنوان نمونه نداره که متوجه بشیم چه نوع فایلی هست. آیا بصورت پارسلی هست یا بلوکی یا پهنه ای؟
سلام. مهندس سحاب اگر ممکنه توضیحی در مورد فایل بدید.
سلام...مقیاس نقشه 1/7500 هستش....متاسفانه برنامه کدم دچار مشکل شده نشد عکس بگیرم...نقشه کاربری اراضی پیشنهادی هستش... شرکت مشاور طرح و تدوین هم کار کرده....نقشه لایه بندی شده هم هست.
نشد خروجی از نقشه بگیرم....اتوکدم به هم ریخته....اما
خدمت شما
http://up.iranshahrsaz.com/uploads/irans...6-05-ب.jpg
[تصویر:  iranshahrsaz.com_07-07-2014-09-37-13-ب.jpg]
[تصویر:  iranshahrsaz.com_07-07-2014-09-36-05-ب.jpg]
سلام متاسفانه من نمی تونم فایل رو دانلود کنم هزینش روهم پرداخت کردم ! لینک دیگه ای ندارد؟؟؟
(۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۱۱:۴۲ عصر)mahture نوشته است: [ -> ]سلام متاسفانه من نمی تونم فایل رو دانلود کنم  هزینش روهم پرداخت کردم ! لینک دیگه ای ندارد؟؟؟

سلام
پرداخت اگر هم انجام شده باشه ناموفق بوده است 
دوباره پرداخت را بزنید و منتظر بمانید به سایت برگردید و دانلود کنید.
صفحه‌ها: 1 2