ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: به نظرتون من با این رتبه و تراز دانشگاه آزاد قبول میشم؟؟؟؟؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام خدمت دوستان عزیز.
یه سوال داشتم، خواستم بدونم من که رتبم 112 شده نمره کلم هم 5600 شده و آزمون تشریحی رو متوسط زدم! رشته برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد همدان قبول میشم؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید. کسی از قبولی های پارسال خبر داره؟
منم همدان زدم رتبم 52 شده.تشریحی رو هم متوسط زدم.امیدوارم تکمیل ظرفیت بگیره همدان
کاش کسی میدونست آزاد همدان برنامه ریزی شهری سال گزشته چند نفر دانشجو گرفته!؟
و نمره و رتبه آخرین نفر قبولی چند بوده؟
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۱:۳۵ صبح)sajad ojaghi نوشته است: [ -> ]کاش کسی میدونست آزاد همدان برنامه ریزی شهری سال گزشته چند نفر دانشجو گرفته!؟
یکی از بچه های اینجا گفت پارسال همدان با تکمیل ظرفیت 70 نفر گرفته.البته ترازو رتبشو نمیدونم
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۱:۳۹ صبح)hasti2211 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۱:۳۵ صبح)sajad ojaghi نوشته است: [ -> ]کاش کسی میدونست آزاد همدان برنامه ریزی شهری سال گزشته چند نفر دانشجو گرفته!؟

یکی از بچه های اینجا گفت پارسال همدان با تکمیل ظرفیت 70 نفر گرفته.البته ترازو رتبشو نمیدونم

ممنون، خدا کنه مرحله اول قبول بشیم. اگه نشد تو تکمیل ظرفیت....
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۱:۴۳ صبح)sajad ojaghi نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۱:۳۹ صبح)hasti2211 نوشته است: [ -> ]

ممنون، خدا کنه مرحله اول قبول بشیم. اگه نشد تو تکمیل ظرفیت....

از آزاد و رتبه هاش خبر که ندارم ولی انشاا.... قبولی

سلام...امیدوارم خوب باشید....اما جواب سوالتون تو اعلام نتیجه اولیه پارسال که 21/06/1391 اعلام شد....برنامه ریزی همدان نمره آخرین نفر قبولی 5662 و رتبش 27 بود......
در مرحله تکمیل ظرفیت اول که 16/07/1391 اعلام شد ......نمره آخرین نفر قبولی
5350 و رتبش
58 بود....
کلا با تجربه من در کنکور پارسال این نوید را به شما میدم که شما در مرحله اول سی نفر و در مرحله دوم سی نفر اما شاید به دلیل تاخیر امسال 60 نفر را یکجا اعلام کنند ولی در تکمیل ظرفیت اسفند رتبه های تا 110 امیدوار به قبولی باشند
در ضمن با این رویکر د جدید دانشگاه ازاد امسال در جهت گزینش دانشجو فکر کنم پذیرش تو بعضی رشته ها با این وجود تو سراسری اسونتر باشه
به نظرتون امسال نتایج و تکمیل ظرفیت یکجا اعلام میشه یا تکمیل ظرفیت بعد از اعلام نتایج صورت میگیره ؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2