ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: یکی به دادم برسه :(
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من برای دکوراسیون داخلی چند جا درخواست کار دادم حالا 2 تا از این شرکت ها واسم وقت مصاحبه گذاشتن من بهشون گفته بودم که به فتوشاپ و تری دی مکس مسلط هستم :(
فتوشاپ یاد دارم ولی مکس نه حالا به نظر شما چیکار کنم؟چیکار کنم که زودتر مکس یاد بگیرم؟
1
حقیقتش دوست عزیز این برنامه یکم هم سخته و گسترده است تقریبا شاید تنها راهش که به ذهن من میرسه این که یک کلاس خصوصی بگیری یا چند روزی با یک دوستی که مسلط کار کنی تا مباحث پایه رو یادبگیری چون با جزوه و کتاب شاید زود نتونی تسلط پیدا کنی

امیدوارم دوستان راه حل بهتری پیشنهاد کنند
(۱۳۹۲-۷-۱۷، ۱۲:۲۸ عصر)farnoosh joon نوشته است: [ -> ]من برای دکوراسیون داخلی چند جا درخواست کار دادم حالا 2 تا از این شرکت ها واسم وقت مصاحبه گذاشتن من بهشون گفته بودم که به فتوشاپ و تری دی مکس مسلط هستم :(
فتوشاپ یاد دارم ولی مکس نه حالا به نظر شما چیکار کنم؟چیکار کنم که زودتر مکس یاد بگیرم؟
خب دوست عزيز چرا باهاشون صادق نبودي؟يا قبل درخواست كار تري دي مكس رو مسلط نشدي ؟
مرسی از راهنماییتون. بیشتر برای دکوراسیون داخلی چیارو یاد بگیرم بهتره؟
(۱۳۹۲-۷-۱۷، ۱۲:۵۷ عصر)saminta نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۲-۷-۱۷، ۱۲:۲۸ عصر)farnoosh joon نوشته است: [ -> ]من برای دکوراسیون داخلی چند جا درخواست کار دادم حالا 2 تا از این شرکت ها واسم وقت مصاحبه گذاشتن من بهشون گفته بودم که به فتوشاپ و تری دی مکس مسلط هستم :(
خب دوست عزيز چرا باهاشون صادق نبودي؟يا قبل درخواست كار تري دي مكس رو مسلط نشدي ؟
بخدا خسته شدم از بس هرجا زنگ زدم و رفتم واسه کار گفتن نه.با اینکه همه شرایطشو داشتم ولی بازم گفتن نه
اولا توی مصاحبه که نمیاند بهت یک فایل مکس بدند... بیشتر سابقه و این چیزا رو ازت می پرسند
برای طراحی دکوراسیون داخلی قطعا باید روی مکس و چندتا نرم افزار دیگه تسلط پیداکنی
بهتر با یکی از موسسه هایی که طراحی دکوراسیون داخلی اند تماس بگیری و سرفصل موضوعاتی که آموزش می دند رو بپرسی بعد یک آموزشگاه بری و خصوصی یاد بگیری (چون تا جایی که من می دونم موسسه های طراحی داخلی یکی از دوره هاشون مکس هست اما جدا گونه آموزش نمیدند اما آموزشگاها این کار رو می کنن و فشرده چیزایی که نیاز دارید و آموزش می دند)
مرسی خیلی ممنون