ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: درخواست مطالعاتی از شهر شیراز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان سلام

من خیلی سریع به مطالعات طرح جامع و نقشه هاش و مطالعات طرح تفصیلی شیراز ، مخصوصا منطقه 1 ، نیاز دارم . مسکن و شهرسازی و شهرداری ها همکاری نمی کنند . حتما هم نامه ای از طرف دانشگاه می خوان . منم دانشگام شهر دیگه است و سخته رفتن برام به خاطر یه نامه .

ممنون می شم کمکی کنید .

و خب کلا اطلاعاتی درباره توپوگرافی شهر و شرایط اقلیمی و اینا . . .

یه سوال دیگه هم داشتم . نقشه طرح تفصیلی شیراز رو دارم اما فونت خیابون هاش نمی خونه . هر فونتی میریزم فایده نداره . نمی دونید دقیقا چه فونتی می خواد ؟ طرح هادی و اینایی که دارم با همین فونت ها حل شد اما طرح تفصیلی نه :(
با سلام.لطف کنید بفرمائید دانشجوی چه رشته و دانشگاهی هستید+ایمیلتون؟
(۱۳۹۲-۷-۲۱، ۰۵:۲۴ عصر)javakili نوشته است: [ -> ]با سلام.لطف کنید بفرمائید دانشجوی چه رشته و دانشگاهی هستید+ایمیلتون؟

سلام

معماری می خوندم . ( ایشالله ارشد طراحی شهری )

بوشهر قبول شدم . اما شیراز مهمان دائم بودم . حالا پایان نامه رو باید بوشهر دفاع کنم .

خیلی ممنون . خیلی خیلی
طرح مجموعه شهری مشاور شهر و خانه موجوده..
اگر خاستی با من تماس بگیر
همه اش فایل پیدی اف
(۱۳۹۲-۷-۲۲، ۰۸:۵۷ عصر)starsat نوشته است: [ -> ]طرح مجموعه شهری مشاور شهر و خانه موجوده..
همه اش فایل پیدی اف

خیلی ممنون
(۱۳۹۲-۷-۲۱، ۰۵:۲۴ عصر)javakili نوشته است: [ -> ]با سلام.لطف کنید بفرمائید دانشجوی چه رشته و دانشگاهی هستید+ایمیلتون؟

(۱۳۹۲-۷-۲۲، ۰۸:۵۷ عصر)starsat نوشته است: [ -> ]طرح مجموعه شهری مشاور شهر و خانه موجوده..
همه اش فایل پیدی اف

سلام.دوستان تازه وارد لازم به ذکر هست که اطلاعات در سایت به اشتراک گذاشته میشه.لطفاً درخواست ایمیل کردن اطلاعات رو نکنید.ممکنه دوستان دیگه ای هم به این اطلاعات نیاز پیدا کنند. لطفاً اطلاعات رو همینجا ارسال کنید. تشکر
(۱۳۹۲-۷-۲۳، ۰۸:۴۸ صبح)Brightness نوشته است: [ -> ]

همه اش فایل پیدی اف

سلام.دوستان تازه وارد لازم به ذکر هست که اطلاعات در سایت به اشتراک گذاشته میشه.لطفاً درخواست ایمیل کردن اطلاعات رو نکنید.ممکنه دوستان دیگه ای هم به این اطلاعات نیاز پیدا کنند. لطفاً اطلاعات رو همینجا ارسال کنید. تشکر

تشکر از شما
لطفا دوستان ایمیل هاشون رو در سایت قرار ندند و حتی المقدور اطلاعات رو همینجا آپ کنید
سلام

والا من در جریان نبودم . چشم :)