ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: مشاوره GIS توسط مدرس مهندس خاک پراقی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
در ادامه فعالیت های گروههای مختلف مشاوره ای در ایران شهرساز این بار نوبت GIS می باشد و از آقای مهندس خاک پراقی مدرس ایران شهرساز در اولین دوره کلاس GIS در دانشگاه علم و فرهنگ دعوت کردیم که به اعضای ایران شهرساز مشاوره دهند لطفا سوالات خود را در این حوزه بپرسید و ایشان در اولین فرصت جواب شما را خواهند داد.
با تشکر
سلام استاد
من میخوام ورژه 10 نصب کنم ولی نمیشه چیکار کنم؟
(۱۳۹۲-۸-۱۹، ۰۷:۴۴ عصر)reza1366 نوشته است: [ -> ]
سلام استاد
من میخوام ورژه 10 نصب کنم ولی نمیشه چیکار کنم؟

اولین مرحله نصب
[B]
است NET Framework
[/i]
سلام در کدام از مراحل نصب به مشکل بر می خورین.
اگر قبلا جی اس 9.3 نصب بود باید کاملا همه فولادر های مربوط به جی اس 9.3 را پاک کنین و اگرنه در نصب جی اس 10 به مشگل بر می خورین .سوالاتون یه ذره مبهم است اگر دوستان عزیزی که بعد از نصب ArcGIS 10 بعد از نصب کرک موجود
ags_lm_10_modified_ver_plus_afcorev5.exe مشکل خطای زیر را دارند.
"This application failed to start because msvcr71.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem."
فایل زیر را دانلود و Extract کرده و فایل msvcr71.dll را در مسیر C:\WINDOWS\system32 بریزید.
توضیح : این dll مرتبط به Microsoft Visual C Runtime می باشد. عزیزانی که Visual basic یا Visual C و ... روی کامپیوتر نصب دارند احتمالا با این مشکل مواجه نیستند.
اگر برای نصب فایل های راهنما کمک نکرد پیام بگذارید تا روش نصب را توضیح بدهم.
در ضمن برای پاک کردن GIS نصب شده stop server کنید و بعد licence رو پاک کنید. اگر مشکل حل نشد من یه فایل PDF برای نصب دارم ارسال میکنم

التماس دعا

up...