ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: برنامه ویژه ایران شهرساز برای کنکور93همراه با رتبه های 1 گرایش برنامه ریزی شهری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
بعد از اطلاعیه و ثبت نام و اعلام حضور تعدادی از داوطلبین ایران شهرساز از امروز 1 تیر 1392 کار خود را به صورت جدی شروع کردیم.
قبل از شروع و اعلام برنامه زمانی شما هم نظرات خود را بزارید تا با کمک رتبه 1 مرحله اول مهندس اسفندی و رتبه 1 مرحله دوم مهندس سعید در گرایش برنامه ریزی شهری با شما و با بهترین های کنکور سراسری همراه شویم تا بتوانیم مثل دو سال قبل رتیه های 1 باز هم از بین داوطلبین ایران شهرساز باشد.
با تشکر
لطفا به صورت جدی کار را شروع و نظر دهید و اگر تمایلی در ادامه کار و یا انصراف های متعدد ببینیم ممکن است این کار بزرگ لغو شود.

با تشکر
به نظر من برا شروع از کتابابیی که اکثر دوستان یه مرور بهشون داشتن شروع کنیم
مثل مبانی نظری برنامه ریزی دکتر شیعه
یا از شهر تا شهر حبیبی
هم کتابای مهمیه و هم اینکه سبکه و برای شروع خوبه آدمو دلگرم میکنه
سلام یه سوال؟؟؟ بنظرتون شرکت تو آزمونایه آزمایشی تا چه حد مهمه؟
دوستانی که امسال آزمون داده اند چه موسسه ای را پیشنهاد می کنند؟
پارسه - مدرسان شریف -و ... یا فقط آزمون های آنلاین ایران شهرساز
(۱۳۹۲-۴-۷، ۰۹:۱۳ عصر)saeedm نوشته است: [ -> ]دوستانی که امسال آزمون داده اند چه موسسه ای را پیشنهاد می کنند؟
پارسه - مدرسان شریف -و ... یا فقط آزمون های آنلاین ایران شهرساز

سلام

مهندس نوع موسسه زیاد واستون اهمیت نداشته باشه، اسم نمیبرم ولی خب یکی از موسسات هست که سوالاتش رو کاملا از ارشیو کنکور طرح می کنه، یه موسسه هم هست که سوالات رو بیشتر از کلاس های کنکور خودشون میدن و ...

چیزی که اهمیت داره اینه که یه برنامه منظم واسه درس خوندن داشته باشید که آزمون در این مورد خیلی بهمون کمک می کنه.

از نظر اقتصادی هم اگر بخوایم در نظر بگیریم آزمون های انلاین ایران شهرساز اصلا قابل قیاس با دیگر موسسات نیست.

من خودم ترجیح میدم با برنامه بچه های همین انجمن که بعضا تجربه ی خیلی زیادی هم تو این زمینه دارن پیش برم و نهایتا در دی ماه هم در یکی از آزمون های کامل موسسات ( صرفا فقط به واسطه حضور در جلسه کنکور ) شرکت کنم.

(۱۳۹۲-۴-۷، ۰۷:۲۲ عصر)yasi90 نوشته است: [ -> ]سلام یه سوال؟؟؟ بنظرتون شرکت تو آزمونایه آزمایشی تا چه حد مهمه؟

خیلی....

ببینید من خودم آدمی هستم که تا زور بالا سرم نباشه اصلا درس نمی خونم:)

یعنی واقعا به یک برنامه نیاز دارم که مثلا طی دو هفته آتی کدوم بخش آمار رو بخونم، واسه مباحث عمومی چه کتاب هایی و کدوم فصل ها رو بخونم، کدوم مبحث برنامه ریزی و ....
خوبیه آزمون در اینه که اولا این برنامه رو بهت میده، یعنی واسه شما مشخص می کنه که در 30 درصد ابتدایی چه کتاب هایی رو باید خوند، دوم اینکه میزان مطالعه و تسلط خودتون رو به اون مباحث یه محک جدی میزنید...
البته این فقط نظر من و در راستای شناختی هست که از خودم دارم، آدم ها خیلی با هم تفاوت دارن:D