ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: منابع کنکور طراحی شهری -معرفی شده توسط رتبه 6 خانم مهندس سامینتا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام بر شما مهندس عزیز که با برنامه های ایران شهرساز همراه شدید و مطمئن باشید رتبه 1 و برتر های کنکور هم اکنون با شما هستند. در دوسال برگزاری آزمون های آنلاین رتبه 1 هر دو گرایش در سال اول و رتبه 1 طراحی شهری و 3 برنامه ریزی شهری در آزمون های ایران شهرساز به صورت مستمر شرکت داشتند و کارنامه های انها در سایت قابل رویت هستند.
این منابع ویژه آزمون 30 درصد اول ایران شهرساز است که توسط مهندس سامینتا رتبه 6 کنکور1391 طراحی شهری تهیه شده و اختصاصی ایران شهرساز می باشد.
منابع 30 درصد دوم و 40 درصد آخر به مرور در سایت قرار خواهد گرفت.
با سپاس از مهندس saminta
یک پیشنهاد داشتم مهندس دهقان:بهتره منابع 30 درصد اول و کلا هر منبعی که برای آزمون داده میشه به صورت موضوعی هم قرار داده بشه.یعنی به فرض مثال این منابعی که برای مباحث مشخص شده,بنا بر موضوعات  " شهر جدید,توسعه شهری  -  برنامه های عمرانی و توسعه,سابقه برنامه ریزی,آمار و جمعیت  -  حمل و نقل شهری  
-  طرح های شهری,سرانه ها,منطقه بندی  -  قوانین و ضوابط شهرسازی,مدیریت شهری  -   و ..."     دسته بندی بشه تا موقع خواندن یک پیش زمینه داشته باشیم که در چه زمینه ای قرار هست مطالعه کنیم.
اگر صلاح بدانید و به مهندس saminta اعلام کنید من با ایشان هماهنگ میکنم و وقتشان را هم زیادی نمیگیریم.هر کاری لازم باشد ایشان بگند خود من انجام خواهم داد در این زمینه
(۱۳۹۲-۴-۳، ۰۶:۵۰ عصر)hamed66 نوشته است: [ -> ]با سپاس از مهندس saminta
یک پیشنهاد داشتم مهندس دهقان:بهتره منابع 30 درصد اول و کلا هر منبعی که برای آزمون داده میشه به صورت موضوعی هم قرار داده بشه.یعنی به فرض مثال این منابعی که برای مباحث مشخص شده,بنا بر موضوعات " شهر جدید,توسعه شهری - برنامه های عمرانی و توسعه,سابقه برنامه ریزی,آمار و جمعیت - حمل و نقل شهری
- طرح های شهری,سرانه ها,منطقه بندی - قوانین و ضوابط شهرسازی,مدیریت شهری - و ..." دسته بندی بشه تا موقع خواندن یک پیش زمینه داشته باشیم که در چه زمینه ای قرار هست مطالعه کنیم.
اگر صلاح بدانید و به مهندس saminta اعلام کنید من با ایشان هماهنگ میکنم و وقتشان را هم زیادی نمیگیریم.هر کاری لازم باشد ایشان بگند خود من انجام خواهم داد در این زمینه

سلام در این تاپیک ویژه مهندس سامینتا درخواست را درج کنید تا جواب بگیرید
http://www.iransketch.ir/shahrsazi/showt...hp?tid=560
بدرخواست یکی از اعضا آپ شد.