ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: جلسه چهارم کارگروه طراحی 93
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
سلام دوستان
ضمن تسلیت مجدد به خاطر از دست دادن دوست خوبمون مهدیه سعید....

لطفا از روزهای پایان هفته 3 یا 4 یا 5 شنبه روزی رو مشخص کنید برای جلسه چهارم و در حقیقت اخرین جلسه فصل تابستان جهت جمع بندی...
(۱۳۹۲-۶-۲۴، ۱۲:۳۳ عصر)forough.r نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
ضمن تسلیت مجدد به خاطر از دست دادن دوست خوبمون مهدیه سعید....

لطفا از روزهای پایان هفته 3 یا 4 یا 5 شنبه روزی رو مشخص کنید برای جلسه چهارم و در حقیقت اخرین جلسه فصل تابستان جهت جمع بندی...
سلام مهندس فروغ فکر می کنم روز 4شنبه خوب باشه
سلام
من با 5شنبه شب موافقم
هرچی آخر هفته تر بهتر
با سلام. بله بنظر منم 4شنبه ساعت 22 میتونه خوب باشه
من با پنجشنبه شب موافقم اگر هم دوستان ترجیح دادند چهارشبنه ولی سه شنبه نمیتونم حضور داشته باشم
دوستان تا فردا ظهر میتونن نظرشون رو بفرمایند
بنده خودم هم با 4 شنبه موافقم
سلام. دوستان جلسه 4 شنبه 27 شهریوز ساعت 10
جمع بندی برای دروس تابستانتون داریم.. لطفا سوالاتتون رو یادداشت بفرمایید.... برای شروع مهر برنامه ریزی خواهیم داشت
منتظر حضور گرمتون هستیم...
سلام اطلاع رسانی شد.
سلام دوستان عزیز
خسته نباشیددددددددددد... تابستونم تموم شد و حالا 4 ماه وقت دارین برای ادامه ی هدفتون

1) بچه ها تاحالا چند کتاب رو به صورت کامل تموم کردین؟؟؟؟؟ با دوره یا بی دوره؟؟؟

2) تخصیص دروستون به چه صورتی بوده؟؟؟( باید 4 مبحث به طور همزمان و تقریبا به یک اندازه خونده شده باشن)

3) زبان رو چه کردید؟؟؟ چه چیزایی خوندین و دورتون برای کلمات و معنی پسیجها به چه صورتی بوده؟؟

4) چه کتابی بوده که سخت بوده و ازش میترسیدین واسه همین گذاشتینش واسه مهر به بعد؟؟؟

5)هر کی کتاب تازه چاپ شده ای رو پیدا کرده لطفا معرفی کنه تا همه برن تهیه کنند...

6) هر سوال جا مونده ای که دارین رو بفرمایید....

7) کیا تاحالا چیزی نخوندن و میخوان از مهرماه شروع کنن؟( راهنمایی برای برنامه ریزی گفته میشه )
سلام مهندس.امیدوارم حالتون خوب باشه:)
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10