ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: آزمون دوم ایران شهرساز(30 درصد اول)گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1393
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
با تلاش شبانه روزی توانستیم سیستمی را پیاده کنیم که داوطلبین عزیز بتوانند در آزمون های ایران شهرساز 5 بار شرکت و با ضرایب کنکور و پاسخنامه تشریحی در آزمون ها شرکت کنند.
همه رمزها بدلیل امنیتی تغییر کرده است و شروع آزمون بدلیل تغییرات اساسی کمی با تاخیر مواجه میشود که از همه شما داوطلبین پوزش میطلبیم.
حداکثر تاخیر در شروع آزمون دوم برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 24 ساعت می باشد.
آدرس جدید و رمز همه داوطلبین به شماره همراه شان ارسال میشود و بعد از شروع آزمون رتبه داوطلبین در سایت زده میشود و امسال هم همچون سال های گذشته به رتبه برتر هر آزمون جایزه ویژه ای اهدا خواهد شد.
بررسی آزمون دوم روز دوشنبه خواهد بود که طراحان محترم جواب سوالات احتمالی و تحلیل های شما را از این آزمون خواهند داد.
با تشکر تیم مدیریتی آزمون های ایران شهرساز
برای ثبت نام و شرکت در آزمون های ایران شهرساز کافی است در کمتر از 1 دقیقه از طریق لینک زیر مبلغ 24 هزار تومان واریز کنید و در 6 آزمون استاندارد ایران شهرساز شرکت کنید.
لینک پرداخت انلاین(قابل پرداخت با تمام کارتهای شتاب):
https://zarinp.al/iranshahrsaz
سلام
گرایش برنامه ریزی شهری برای دریافت رمز لطفا شماره داوطلبی شان را به شماره 09171388783 ارسال کنند.
لطفابرای من هم بفرستیدمنتظرم نه منابع ارسال شده نه شماره داوطلبی ورمز.باتشکر
(۱۳۹۲-۷-۲۷، ۰۸:۰۵ صبح)tahura1580 نوشته است: [ -> ]لطفابرای من هم بفرستیدمنتظرم نه منابع ارسال شده نه شماره داوطلبی ورمز.باتشکر
شماره داوطلبی و رمز قبلا برای شما ارسال شده و منابع و سرفصل آزمون دوم هم در سایت هست دانلود کنید.
http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...n=lastpost
زمان برگزاری آزمون مشخص نشد؟
امروز ازمونه اما هنوز واسه من کد داوطلبی نفرستادین من باید جیکار کنم؟
:huh:
(۱۳۹۲-۷-۲۸، ۰۹:۵۹ صبح)simin نوشته است: [ -> ]امروز ازمونه اما هنوز واسه من کد داوطلبی نفرستادین من باید جیکار کنم؟
:huh:
سلام شما آزمون اول را شرکت نکردید؟
شماره همراهتان تغییر نکرده است؟
برای همه داوطلبین شماره داوطلبی ارسال شده است.
(۱۳۹۲-۷-۲۸، ۰۸:۵۲ صبح)saeedm نوشته است: [ -> ]زمان برگزاری آزمون مشخص نشد؟
سلام
بدلیل تغییر سیستم آزمون فردا (دوشنبه 29 مهر 1392)ساعت 8 صبح شروع میشود.
برای تمام داوطلبین مجددا شماره داوطلبی و رمز ارسال شد.
یک ساعت عضویت ویژه ایران شهرساز بدلیل تاخیر 48 ساعته برای همه داوطلبین فعال شد.